Медтехнологии
compare_arrows0

Бактерицидні опромінювачі та рециркулятори

Антибактеріальне та антивірусне обладнання в сучасному світі є досить затребуваним. І це не дивно, адже люди прагнуть убезпечити свої сім'ї від ризику зараження різноманітними захворюваннями, які нерідко протікають із ускладненнями та провокують серйозні ускладнення. Відмінним варіантом таких пристроїв стали бактерицидні опромінювачі.

Різновиди бактерицидних опромінювачів

Відкритий тип. Прилад повністю знезаражує приміщення. Повністю відкрита лампа впливає на повітря, а також усі поверхні. При використанні опромінювача слід пам'ятати, що вмикати його можна лише за відсутності в кімнаті людей. Як відомо, негативний вплив ультрафіолету може завдати серйозної шкоди людському організму. Агрегат затребуваний у пологових палатах, процедурних, операційних, приймальних тощо.
Закритого типу (рециркулятори). Через отвір вентиляції всередину апарата потрапляє повітря, яке знезаражується спеціальними лампами та викидається назад у приміщення. Такий процес повторюється безперервно, внаслідок чого дезінфікується повітря у кімнаті, але не поверхні. Такий пристрій можна використовувати під час знаходження людей у ​​приміщенні, оскільки ультрафіолет поміщений у корпус та не впливає на людину. Безперервна робота агрегату можлива протягом 7 днів. Обладнання такого типу є найкращим вибором для комерційних приміщень та житлових: будинків, квартир, салонів, фітнес-центрів, кафе, магазинів тощо. Тобто там, де постійно перебувають люди.

Особливості опромінювачів

Такого плану обладнання є досить складним, має свої особливі характеристики. Перш ніж купувати, слід визначити, який саме апарат оптимально підійде для конкретної мети.
Конструкційна класифікація агрегатів:

  1. Мобільні.
  2. Стельові.
  3. Настінні.

Вибір лежить на плечах покупця. При необхідності знезараження різних кімнат, краще віддати перевагу пересувному типу, який легко транспортувати за допомогою вбудованих коліс. Стельові та настінні опромінювачі – стаціонарні агрегати, які монтуються в місцях, де потрібна регулярна обробка.
Не слід забувати про продуктивність пристрою, що вимірюється кубометрами. Орієнтуватися рекомендується на площу приміщення, яке доведеться обробляти.
Звернути увагу варто і опціонал. У більш розвинених моделях є такі корисні функції, як регулювання потужності, автоматичний таймер та багато іншого. Також не останнім критерієм вибору вважається дизайн опромінювача, який відмінно впишеться в інтер'єр.

Можливості та функціонал

Головне призначення опромінювачів – очищення повітря від шкідливих мікроорганізмів, таких як стафілокок, стрептокок, дріжджі, грибки, віруси, пліснява, суперечки тощо. Також бактерицидні опромінювачі часто використовуються в дитячих садках, школах та офісах. Люди, які дбають про своє здоров'я, оснащують такими приладами свої будинки.
Купити бактерицидні опромінювачі в інтернет-магазині «Медтехнології».
Купити функціональний та продуктивний бактерицидний опромінювач можна у нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Всі товари, представлені на сайті, сертифіковані та пройшли необхідні тестування. У разі виникнення питань наші менеджери завжди готові прийти на допомогу.

Вопросы о категории Бактерицидні опромінювачі та рециркулятори
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT