Медтехнологии
compare_arrows0

Діагностичні інструменти

Діагностичні інструменти: застосування та види

Точна і своєчасна медична діагностика захворювань є запорукою здоров'я і довголіття. Застосування діагностичних приладів в умовах надання амбулаторної допомоги і під час лікування пацієнтів на стаціонарі дозволяє лікарям прискорити ухвалення рішення у виборі правильної і ефективної терапії для усунення причин захворювання і наслідків тривалої хвороби.

Різновиди діагностичних інструментів

  1. Медичний камертон. Діагностичний інструмент використовується для дослідження можливих порушень слуху. Камертон має форму двозубою вилки, і при його зіткненні з твердим предметом стає причиною появи звукової хвилі. Шляхом прикладання приладу, який звучить, до голови і стає можливим визначення порушень роботи внутрішнього вуха.
  2. Голчате колесо. Серед діагностичних медичних інструментів особливе місце займає колесо Вартенберга. Застосовується для дослідження больової чутливості в рамках загального неврологічного огляду пацієнта лікарем.
  3. Молотки. Прилад відноситься до групи медичних інструментів, необхідних для діагностики захворювань нервової системи. Призначені для дослідження поверхневої і глибокої чутливості до болю.

Особливості діагностичних інструментів

Діагностичне обладнання, яке можна придбати після переходу на сайт компанії "Медтехнології", виготовляють з нержавіючої сталі.
Широко застосовуються в медичній практиці в державних медичних установах і приватних клініках, де перед використанням приладів діагностичних потрібно пройти додаткову процедуру замочування і стерилізації. Незважаючи на регулярну і обов'язкову стерилізацію, вироби зберігають первинний вигляд тривалий період часу.

Можливості діагностичних інструментів

  1. Голчате колесо Вартенберга являє собою прилад, який складається з ручки, колеса невеликого діаметру з гострими шипами з двох сторін від нього. Зубчасте колесо необхідно для огляду пацієнтів в кабінеті невролога.
  2. Медичний камертон, який зустрічається в кабінетах сурдологів і отоларингологів, має U-подібну форму. Амплітуда коливання вироби дозволяє визначити ступінь порушення слуху для пошуку ефективного лікування.
  3. Серед діагностичних медичних інструментів особливу роль відводять різного виду молотків, які використовуються не тільки в відділенні неврології, а й хірургії. Молотки бувають односторонніми і з обушком з двох сторін, додатково прогумованим, щоб приглушити звук удара по коліну.

Діагностичні інструменти на сайті «Медтехнології»

Щоб купити діагностичні медичні інструменти, досить зайти в каталог товарів на сайті "Медтехнології", і визначитися з категорією і видом діагностичного обладнання. Роздрібна ціна діагностичних медичних інструментів представлена ​​на сайті, а для уточнення інформації про особливості виробництва і можливі знижки звертайтеся до працівників компанії.
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT