Медтехнологии
compare_arrows0

Автоматичні тонометри

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertАвтоматичний тонометр Heaco WBP101
990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Автоматичний тонометр Heaco WBP101
Автоматичний тонометр Heaco WBP101close

Цифровий тонометр WBP101 використовує осцилометричний метод вимірювання артеріального тиску. Це означає, що монітор виявляє рух вашої крові через плечову артерію і перетворює в цифрові показники. Осцилометричний монітор не потребує стетоскопа, тому він простий у використанні. Цей автоматичний тонометр може вимірювати систолічний тиск, діастолічний тиск та пульс.ХАРАКТЕРИСТИКИЦифровий РК-екранОсцил..

В наличии
more_vertАвтоматичний тонометр Heaco WBP111
790 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Автоматичний тонометр Heaco WBP111
Автоматичний тонометр Heaco WBP111close

Цифровий тонометр WBP111 використовує осцилометричний метод вимірювання артеріального тиску. Це означає, що монітор виявляє рух вашої крові через плечову артерію і перетворює в цифрові показники. Осцилометричний монітор не потребує стетоскопа, тому він простий у використанні. Цей автоматичний тонометр може вимірювати систолічний тиск, діастолічний тиск та пульс.Характеристики:Діапазон вимірювань т..

В наличии
more_vertТонометр Heaco WBP108
890 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тонометр Heaco WBP108
Тонометр Heaco WBP108close

Тонометр Heaco WBP108 — це медичний прилад, який призначений для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу в домашніх умовах. Тонометр є автоматичним, тому не вимагає використання стетоскопа, що неабияк спрощує його використання та нівелює людський чинник під час вимірювань.Особливості приладу:Пам’ять 2х99 записів, що дає змогу контролювати зміну артеріального тиску упродовж тривалого часу..

Вопросы о категории Автоматичні тонометри
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT