Медтехнологии
compare_arrows0

Ендоскопічний інструмент

Під ендоскопією мається на увазі огляд порожнин тіла із застосуванням ендоскопа.

Інструменти для проведення ендоскопії можуть мати жорстку та гнучку конструкцію. Використання інструментів для гнучкої та жорсткої ендоскопії не обмежується оглядом, тому що вони потрібні для малоінвазивних операцій, що є сучасними технологіями операцій без розрізів і швів.

Різновиди ендоскопічних інструментів

  1. Інструменти для ендоскопічних операцій класифікуються за призначенням та сферою їх застосування, покладаючись на те, маніпуляції з якими життєво важливими органами людини здійснюються.
  2. Набір ендоскопічних інструментів для гінекології. Медичні прилади застосовуються для лікування та діагностики гінекологічних хвороб.
  3. Трансуретральні ендоскопічні інструменти. Пристосування медичного призначення, необхідні для проведення процедури, відомої як трансуретральна резекція передміхурової залози. Їхнє застосування сприяє вдосконаленню ендоскопічних методів лікування в сучасній урології.
  4. Ендоскопічні інструменти для судинної хірургії та інші.

Особливості ендоскопічних інструментів

Інструменти для гнучкої та жорсткої ендоскопії можуть бути багаторазовими та одноразовими. Багаторазові вироби виготовляються із міцного та надійного металу, тоді як для виробництва одноразових пристроїв для малоінвазивних операцій цілком достатньо застосовувати пластик або полімерні матеріали. Інструменти для багаторазового використання слід зберігати в спеціальних камерах, тоді як одноразові пристрої відразу ж утилізуються без можливості повторного застосування.

Багаторазові та одноразові хірургічні інструменти, ендоскопічна операція проводиться або огляд слизового шару стравоходу можуть мати різну конструкцію. Випускаються вироби з рухомими та нерухомими кінцями. Прилади для малоінвазивних операцій можуть використовуватися для маніпуляцій, отримання доступу до патологічних органів і частин тіла.

Можливості ендоскопічних інструментів

Для проникнення у важкодоступні ділянки тіла передбачено використання гнучких ендоскопічних інструментів. Прилади для гнучкої ендоскопії відрізняються маневреністю та безболісним проникненням углиб діагностованих або оперованих порожнин та органів. Тверда ендоскопія призначена для прямого доступу.

Ендоскопічні інструменти у «Медтехнологіях»

Ендоскопічні інструменти, які можна купити на сайті Медтехнології, доставляються у всі міста України.

Будь то ін'єкційна голка одноразового використання або ендоскопічна стійка з набором інструментів, ціна на які вказується в каталозі виробів медичного призначення, співробітники компанії зорієнтують за термінами доставки, надають інформацію про кількість доступних виробів на складі, і дадуть відповіді на всі питання, пов'язані з продукцією Медтехнології.


TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT