Медтехнологии
compare_arrows0

Гінекологічні інструменти

 Регулярне відвідування гінеколога є обов'язковим для кожної жінки. Здоров'я репродуктивної системи залежить від того, як серйозно дама до цього ставиться. Для проведення діагностичних і лікувальних заходів використовуються спеціальні інструменти для гінекології та акушерства. Результат подібних процедур чимало залежить від якості обладнання.

Функціональні гінекологічні інструменти забезпечують

 1. Високу точність постановки діагнозу.
 2. Глибину дослідження проблеми.
 3. Якісний забір матеріалу.
 4. Ефективність лікування.
 5. Комфорт пацієнтки.

Призначення гінекологічних інструментів

Гінекологічне обладнання дозволяє проводити високоточну діагностику різних захворювань органів репродуктивної системи. З їх допомогою успішно проводяться операції, усуваються пухлини різного походження. Акушерські інструменти дають можливість максимально контролювати внутрішньоутробний розвиток плода і процес пологів. Якісний і функціональний інструментарій є запорукою відмінного жіночого здоров'я.

Типи гінекологічних інструментів

Існує більше 150 різновидів гінекологічних інструментів. Кількість їх постійно зростає завдяки стрімкому прогресу в цій сфері медицини.

Всі прилади можна поділити на дві великі групи

 1. Для огляду.
 2. Для оперативного втручання.

Інструментарій для гінекологічного огляду

Такі інструменти використовуються найчастіше. Для огляду на кріслі застосовуються одноразові набори, які відрізняються різною комплектацією.

Основна комплектація набору:

 1. рукавички;
 2. предметні скельця;
 3. бахіли;
 4. пелюшка;
 5. аплікатор;
 6. ложка Фолькмана;
 7. цитологічна щітка;
 8. шпатель Ейра;
 9. розширювач (в окремих випадках).

Інструментарій для оперативного втручання

Хірургічні операції в гінекології вимагають наявності спеціальних інструментів. До їх особливостей можна віднести подовжену робочу область і зручну рукоятку для високої чистоти обробки. Виробники подбали, щоб такі прилади не відкидали відблисків і не зсковзували.

Основні хірургічні інструменти

 1. Зонд.
 2. Затискач.
 3. Тазомер.
 4. Дзеркало.
 5. Кюретка.
 6. Пінцет.
 7. Краніокласт.
 8. Гачки.
 9. Шпатель.
 10. Ножиці.
 11. Щипці.

Інтернет магазин «Медтехнології»

Купувати якісні гінекологічні інструменти слід в перевірених і надійних організаціях. Однією з таких є компанія «Медтехнології», яка вже давно зарекомендувала себе на ринку медичного обладнання. Широкий перелік інструментів, гарантія їх якості і прийнятні ціни - основна відмінність цього постачальника.

Ознайомитися з переліком гінекологічних інструментів та іншого медобладнання можна на офіційному сайті компанії. Досвідчені менеджери завжди на зв'язку і готові надати докладні консультації з усіх питань. Тисячі клієнтів вже давно зробили свій вибір на користь «Медтехнологій».

Вопросы о категории Гінекологічні інструменти
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT