Медтехнологии
compare_arrows0

Хірургія

Види обладнання та їх специфіка

Хірургічні операції потребують ретельної підготовки, використання професійного обладнання. Високий рівень оснащення хірургічного блоку гарантує безпеку та якісний результат.

Різновиди хірургічного обладнання

Медичні пристрої в галузі хірургії включають основні інструменти, а також додаткові пристрої для оптимізації роботи. До них відносяться:

 1. Діатермокоагулятори.
 2. Інфузійні насоси та шприцеві дозатори.
 3. Негатоскоп.
 4. Операційні мікроскопи.
 5. Відсмоктувачі хірургічні.
 6. Прилади інфузійні.
 7. Приладдя для електрохірургії.
 8. Світильники робочого поля.
 9. Світильники хірургічні.
 10. Акушерські столи.
 11. Столи хірургічні.

Обладнання забезпечує комфортні умови для пацієнта та робочу зону для лікаря-фахівця. Щоб максимально спростити завдання, процес хірургічного втручання необхідно облаштувати операційний зал відповідно до встановлених правил. Безліч сучасних пристроїв допомагають зменшити зусилля та витрати. При цьому підвищується якість результату.

Особливості

Хірургічні прилади мають більш високу потужність. Це дозволяє ефективно застосовувати обладнання за найскладніших операційних втручань. Чутливі апарати оснащені кількома датчиками. При необхідності на екран виводяться дані та показники, можна регулювати режим та контролювати зміни, загальний стан пацієнта.

Головні переваги:

 1. Проста конструкція та легка експлуатація, обслуговування;
 2. Висока чутливість;
 3. Забезпечення комфортних умов операційному залі для пацієнта;
 4. Полегшення роботи лікаря-фахівця;
 5. Безперебійна працездатність;
 6. Можливість знизити ризики та ускладнення під час та після хірургічного втручання;
 7. Легка вага та невеликі габарити.

При виборі слід спиратися на призначення та функціональність приладів. Завдяки невеликому розміру пристрій компактно розміщується у кабінеті та забезпечує комфортне використання.

Можливості хірургічного обладнання

В асортименті є пристрої для різних областей хірургії, зокрема стоматології та гінекології. Обладнання хірургічного кабінету є комплексним набором апаратів, меблів та обладнання. Інноваційні модифікації впливають на оперативне одужання. Також підвищується рівень діагностики та ефективність працівників медустанов. Правильне розташування дозволить уникнути ускладнень, не ускладнюючи роботу іншого обладнання.

Хірургічне обладнання в інтернет-магазині «Медтехнології»

Інтернет-магазин "Медтехнології" надає великий вибір хірургічного призначення. Для кожної галузі медицини є можливість підібрати необхідний апарат. Компанія ставить у пріоритет високу якість, тому в асортименті лише сучасні технологічні пристрої за актуальною та вигідною ціною.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT