Як правильно вибрати інвалідний візок?

Вибір відповідного інвалідного візка для людських потреб може стати непростим завданням. Існують різні типи інвалідних візків, що відповідають індивідуальним потребам людей, від ручних до візків з електроприводом. Дуже важливо вибрати той, який відповідає вашому способу життя та дозволить вам залишатися максимально незалежним. У цій статті ми обговоримо деякі ключові моменти при виборі відповідного інвалідного візка для себе або близької людини, включаючи розмір, вантажопідйомність, зручність сидіння та маневреність.

1. Потреби насамперед

Подумайте про те, де людина буде використовувати інвалідне крісло, як часто вона ним користуватиметься і які дії вона виконуватиме при її використанні. Це допоможе вам визначити тип інвалідного крісла, яке найкраще відповідатиме потребам.

2. Виберіть правильний тип інвалідного візка

Існує кілька типів інвалідних візків, включаючи ручні, силові та транспортні. Коляски з ручним керуванням вимагають від користувача самостійного пересування, в той час як ті, що з електроприводом оснащені двигуном і управляються за допомогою джойстика або іншого пристрою керування. Транспортні крісла легкі та призначені для пересування на короткі відстані.

3. Визначте правильний розмір

Інвалідне крісло повинне відповідати розміру тіла людини. Воно має забезпечувати достатню підтримку та бути зручним для тривалого сидіння.

4. Враховуйте вагу

Вага інвалідного крісла є важливим фактором, особливо якщо ви часто його перевозитимете. Легкі інвалідні візки легше маневрувати та транспортувати.

5. Проведіть тест-драйв

Перш ніж ухвалити остаточне рішення, спробуйте різні інвалідні візки. Це допоможе вам відчути крісло та визначити, чи підходить воно вам.

6. Проконсультуйтеся з медичним працівником

Якщо у вас є медичні показання, що вимагають використання інвалідного крісла, важливо проконсультуватися з медичним працівником, щоб переконатися, що ви вибрали крісло-коляску, що відповідає вашим конкретним потребам.

Правильний вибір інвалідного крісла може значно покращити якість вашого життя. Врахування ваших потреб, вибір правильного типу інвалідного візка, визначення правильного розміру та ваги, пробна експлуатація різних варіантів та консультація з медичним працівником допоможуть вам знайти ідеальний інвалідний візок.