Необхідність, зручність та простота: чому важливо користуватися тонометром?

Термін “гіпертонія” відомий усім, але це лише найпоширеніший із існуючих. Крім нього є ще багато хвороб та симптомів, пов'язаних з артеріальним тиском. Підтримувати кров'яний тиск дуже важливо, а особливо у похилому віці. Ми не будемо говорити, що гіпертонія може бути тільки в літньому віці, адже навіть підліток не виняток, але все ж таки в більшості випадків це так.

Чому важливо стежити за артеріальним тиском?

Хвороби серця, головного мозку, нирок, головний біль, погіршення зору – це наслідки гіпертонії. І щоб їй протистояти чи хоча б передбачити, потрібно вимірювати артеріальний тиск та підтримувати його в тонусі. Це дуже "тиха", але серйозна хвороба, яка, як правило, протікає безвісти.

Що ж, вимірювати артеріальний тиск дуже легко, це допоможе такий апарат як тонометр.

Переваги автоматичних тонометрів

Існують механічні, напівавтоматичні та автоматичні тонометри. Як правило, автоматичні тонометри найточніші та надійніші, тому сьогодні поговоримо про них.

Автоматичні тонометри складаються всього з манжети та електронної складової – у цьому є перший плюс. А ще вони дуже компактні, зручні та прості у використанні. Ось давайте, наприклад, візьмемо автоматичний тонометр моделі Heaco WBP108, який є в асортименті Медтехнології. Він доступний за ціною, має гарний розмір, а на моніторі показані великі символи, що набагато зручніше ніж маленький шрифт. Або ж якщо говорити про модель B.Well MED-55, вона нічим не гірша. Тонометр моделі B.Well MED-55 точний, дозволяє проводити процедури безболісно, ​​а також має додаткові функції, такі як діагностика аритмії пульсу, кольорове підсвічування дисплея, контроль правильної фіксації манжети, зарядка від Micro USB і наявність пам'яті по 60 вимірювань на кожного користувача.

І якщо говорити про додаткові функції, то всі автоматичні тонометри в Медтехнологіях ними оснащені. Ознайомитись з ними та вибрати відповідний дуже просто – потрібно зайти в наш інтернет-магазин, вибрати категорію домашньої медтехніки та знайти тонометри. Там обов'язково знайдете те, що вам підходить.

Хочемо відзначити, що зараз асортимент наших тонометрів від країни-виробника Швейцарії. Ця країна славиться своєю медициною, тому також можна не сумніватися.

Як результат можемо сказати, що автоматичні тонометри – це доступність, надійність та точність. Але не будемо так широко говорити про всі моделі. Обов'язково звертайте увагу на характеристики.