Ґайд найпотрібнішого стоматологічного обладнання

Під час відкриття стоматологічного кабінету чи клініки перед власниками постає питання: яке обладнання найкраще придбати першочергово та на що звернути увагу під час вибору. Тож сьогодні поговоримо про найважливіші та найбільш затребувані потреби новоствореного медичного закладу для лікування стоматологічних захворювань.

Стоматологічне обладнання – це діагностичні та лікувальні прибори для якісного надання послуг лікування захворювань ротової порожнини. До переліку стандартного медичного обладнання входять:

  • Автономні блоки стоматологічного устаткування. Це конструкції за типом автономного слиновідсмоктувача, блока плювальниці зі стоматологічним світильником та світильника місцевого освітлення. Такі прилади дозволяють зробити прийом пацієнтів більш комфортним та підвищити якість сервісу вашої клініки.
  • Апекслокатори, ендомотори, обтураційні системи. Такі прибори застосовують для лікування зубних каналів. Наприклад апекслокатор здатен точно визначити довжину кореневого каналу від коронки зуба до зони запалення. Досвідчені стоматологи відзначають такі прилади як надважливі для сучасної ендодонтії та радять за можливості встановлювати таку апаратуру у своїй клініці; 
  • Пневмоелектричні установки та турбінні приставки. Таке обладнання незамінне під час ортопедичних, хірургічних, гігієнічних робіт. Вміщує усі потрібні прибори та виконує безліч функцій – від слиновідсмоктування до видалення зубного каменю та висушування фотополімерного матеріалу (пломби). 
  • Ультразвукові діагностичні апарати і скалери. Ці прибори призначені для видалення м’якого та твердого зубного нальоту. Забезпечують пацієнтам комфорт під час процедури та не впливають на стан емалі у майбутньому.
  • Фотополімерні лампи. Без цих приладів неможливо працювати з пломбуванням. Адже саме фотополімерні лампи забезпечують перехід пломбувального матеріалу від м’якого до твердого стану. А також впливають на тривалість носіння пломб.

Це найперші прибори, що варто придбати для повноцінної роботи стоматологічного кабінету чи клініки. Замовити будь-яке із вказаних вище апаратів ви можете на нашому сайті. У нашому каталозі ви знайдете найякісніше обладнання від перевірених виробників. Оформлюйте замовлення та очікуйте на миттєву відправку.