31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2023 в Україні

З 29 березня по 31 березня 2023 року в Києві, Україна, відбудеться медична виставка Public Health 2023. Ця подія об'єднає провідних експертів та професіоналів з різних галузей медицини, щоб обговорити актуальні проблеми та нові тенденції в галузі охорони здоров'я.

Тематика медичної виставки Public Health 2023

Public Health 2023 буде фокусуватися на низці важливих тем, включаючи пандемію COVID-19 та її наслідки, проблеми психічного здоров'я, питання репродуктивного здоров'я, інновації в медичній технології та багато іншого. Виставка надасть унікальну можливість для учасників обговорити свої ідеї, обмінятися досвідом та дізнатися про останні досягнення у медицині.

Крім того, на виставці будуть представлені нові продукти, обладнання та послуги у галузі охорони здоров'я. Компанії та організації, що працюють у цій галузі, зможуть продемонструвати свої продукти та послуги, а також встановити контакти з потенційними партнерами та клієнтами.

Основні напрямки, які будуть представлені на виставці:

  1. Медичне обладнання та техніка;
  2. Медичні меблі;
  3. Обладнання та витратні матеріали для лабораторій;
  4. ІТ у медицині;
  5. Медичний одяг;
  6. Стоматологічне обладнання та витратні матеріали;
  7. Засоби для догляду та гігієни;
  8. Стерилізаційне обладнання;
  9. Послуги з проектування, комплексного оснащення обладнанням лікарень, лікарських кабінетів, лікувальних закладів, санаторіїв
  10. Спеціалізована література, електронні версії медичних видань

Для чого потрібні медичні виставки?

Медична виставка – це не тільки можливість для фахівців у галузі охорони здоров'я обмінятися досвідом та отримати нові знання, а й можливість для всіх відвідувачів дізнатися більше про своє здоров'я та про те, як його підтримувати та покращувати.

Медичні виставки проводяться в Україні щорічно та менеджери інтернет-магазину «Медтехнології» регулярно беруть участь у них. Це відмінний шанс для наших співробітників познайомитися з найкращими лікарями та фахівцями медичної галузі, отримати нові знання та ідеї та взяти участь у формуванні майбутньої охорони здоров'я.