Медтехнологии
compare_arrows0

Кардіологія

Серцево-судинна система є однією з головних в організмі людини. Важливо, періодично проходити діагностику і перевіряти роботу серця. На сьогодні є можливість стежити за загальним станом здоровья і заздалегідь діагностувати захворювання завдяки сучасному і якісному устаткуванню.

Класифікація

Медичний інструментарій та обладнання розділене за напрямками. Кожна область має власний список необхідних пристроїв. У кардіології до основних елементів відносяться:
 1. Монітор пацієнта дає можливість бачити показники на екрані;
 2. Пульсоксиметр - це прилад для вимірювання пульсу, а також рівень насичення киснем крові;
 3. Фетальний монітор і доплер візуалізує дані пацієнта і виводить на екран для розгляду лікаря. Пристрій активно використовується не тільки в кардіології, а й в гінекології;
 4. Холтер ЕКГ і АТ проводить моніторинг серцевого ритму. Апарат робить повний і безперервний запис роботи серця протягом певного часу (година, доба і більше при необхідності)
 5. Електрокардіограф дозволяє досліджувати і реєструвати електричні поля, які утворюються навколо серця.
  Дане обладнання дозволяє ефективно і швидко визначати проблемну ділянку і призначити лікування, подальше обстеження. Кожен апарат має зручний дизайн і легко управляється за допомогою декількох кнопок на панелі. Це сучасний спосіб вирішити найскладніші проблеми і захворювання.

  Особливості та переваги

  Медичне обладнання в кардіології є необхідним в роботі лікаря. Це дозволяє значно економити час на додаткові дослідження і вчасно діагностувати захворювання серцево-судинної системи. Апарати полегшують роботу медичного персоналу, гарантують ефективний і точний результат.

  Основні переваги:

  1. Висока якість;
  2. Зручність використання і легке управління;
  3. Багатофункціональність;
  4. Різноманітність і вибір;
  5. Сучасний дизайн і мобільність.
  Сфера кардіології, як одна з основних напрямків, вимагає уважності. Ця область не терпить помилок або неточностей. Важливо, створити сприятливі умови для проведення якісних досліджень. Медичне обладнання надає можливість досконально вивчити роботу серцево-судинної системи за короткий проміжок часу. Пристрої можливо використовувати в інших областях і відділеннях.

  TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
  Онлайн курсы IT