Медтехнологии
compare_arrows0

Кисневе обладнання

Медицина і медичний персонал забезпечують ефективний результат при захворюваннях або діагностиці. Однак, без якісного сучасного апарату неможливо поставити правильний і точний діагноз. Кисневе обладнання підтримує загальний стан організму і проводить кисневу терапію при необхідності.

Класифікація

У медицині найчастіше використовують:
 1. Кисневі концентратори;
 2. Кисневі балони;
 3. Мішки Амбу;
 4. Кисневі зволожувачі;
 5. Кисневі розетки;
 6. Запасні частини для кисневих концентраторів
  Кисневий концентратор призначений для насичення киснем кров більшою мірою, ніж в атмосферному повітрі. Пацієнт через спеціальний балон отримує дозу кисню, забезпечуючи безперервний потік. Основне завдання пристрою - конвертувати звичайне повітря в висококонцентрований кисень. Існує два види кисневих концентраторів: стаціонарний і портативний. Завдяки мобільності і невеликим габаритам, можна переносити пристрій при необхідності. Портативний концентратор виробляє достатню кількість кисню.
  Додаткові кисневі балони забезпечують запас при високому витраті кисню. Подібні пристрої можуть бути різного розміру і об'єму, що дозволяє постачати більшу кількість пацієнтів.
  Кожен балон розміщений в спеціальному чохлі або пластиковому футлярі для безпечного транспортування.
  Запасні запчастини необхідні для заміни деталей при необхідності. У комплекті йде маска для кисневого концентратора і гарнітура з дифузором для розпилення кисню.

  Сфера застосування і переваги

  Найчастіше кисневе обладнання в медицині використовують:
  1. при створенні різних сумішей в лабораторних умовах або операційних системах;
  2. для штучної вентиляції легенів;
  3. анестезії.
   Устаткування відноситься до загальної терапії, так як має широкий спектр впливу. Тому, кисневі концентратори в медицині грають значну роль в підтримці життєдіяльності організму.
   За рахунок великого асортименту є можливість підібрати апарат різного розміру і об'єму для застосування у відповідних умовах. Кисневі концентратори забезпечують високу гнучкість, полегшують дихання пацієнта.
   При цьому, пристрій є безпечним та зручним у використанні. Концентратори можуть працювати за рахунок різних джерел живлення, включаючи електричну зарядку, акумулятор або автомобільний прикурювач.
   TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
   Онлайн курсы IT