Медтехнологии
compare_arrows0

Косметологічні інструменти

Косметологічні інструменти та їх особливості

Косметологічні інструменти являють собою професійне обладнання для проведення ряду косметологічних процедур для обличчя і тіла. Інструмент косметологічний призначений для салонів краси, хоча його можна використовувати і в домашніх умовах для чищення особи і тіла.

Основне призначення інструментів косметолога - механічне чищення обличчя від забруднень, комедонов, виконання ряду інших процедур для поліпшення стану шкіри і перешкоджання появі запальних процесів. У багатьох випадках відвідування кабінету косметолога є обов'язковим для підтримки хорошого стану шкіри, тоді як застосування набору професійних пристосувань гарантує якість і безпеку виконаних косметологічних процедур.

Різновиди косметологічних інструментів

  1. Інструменти для видалення вугрів. Професійне пристосування для безпечного, безболісного видалення вугрів, прищів, комедонов без ризику травмування шкіри обличчя. При регулярному використанні відсутня ймовірність появи рубців або шрамів.
  2. Кусачки косметологічні. Процедура корекції довжини нігтів на руках і ногах стає більш простою і безпечної з урахуванням використання інструментів спеціальної конструкції. Кусачки, призначені для манікюру і педикюру, випускаються з зручними ручками, виготовленими з високоякісної нержавіючої сталі.
  3. Ножиці манікюрні. Спеціальний інструмент для манікюру і педикюру, потрібний для проведення ряду простих і складних маніпуляцій з нігтями і видалення кутикули.

Особливості косметологічних інструментів

Обробка шкіри обличчя за допомогою косметологічних інструментів здійснюється після того, як завершена стерилізація професійних пристосувань. Виготовляються вони з міцною і стійкою до корозійних процесів стали. Завдяки використанню такого матеріалу гарантується можливість багаторазової стерилізації без ризику деформації вироби.

Відмінною рисою косметологічних інструментів є їх якісна заточка, надійна фіксація в руках за рахунок зручної і продуманій конструкції.

Можливості косметологічних інструментів

Використання нержавіючої сталі є запорукою тривалого терміну експлуатації косметологічних інструментів. Косметолог гарантує безпеку механічного чищення обличчя за рахунок постійного замочування набору необхідних інструментів в спеціальних дезінфікуючих розчинах. Потім забезпечується їх розміщення в стерилізатор.

Що стосується конструкції косметологічних інструментів, під час механічного чищення обличчя або процедури обробки нігтів пристосування не вислизають з рук косметолога, не травмують клієнта. Форма виробу дозволяє усунути ймовірність появи ран і шрамів на шкірі обличчя клієнтів салонів краси під час роботи.

Косметологічні інструменти на сайті «Медтехнології»

Для замовлення партії косметологічних інструментів для мережі салонів краси звертайтеся за консультацією в службу підтримки на сайті "Медтехнології". Компанія гарантує високу якість виробів, необхідних для проведення цілого комплексу косметологічних процедур.

Вопросы о категории Косметологічні інструменти
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT