Медтехнологии
compare_arrows0

Лабораторне обладнання

Медицина зробила крок до розвитоку, що дозволило швидше діагностувати захворювання та ефективно лікувати їх. На даний момент існує велика кількість лабораторного обладнання, різні види апаратів, залежно від функціонального призначення. Завдяки широкому вибору є можливість оснащувати поліклініки та лікарні якісним професійним медичним обладнанням.


Класифікація та види

Усі лабораторні дослідження, якісні та кількісні аналізи проводяться за допомогою спеціальних інструментів та приладів. Ці апарати та технічні засоби поділяються за призначенням, способом отримання та відображення результатів, ступенем валідації.

Лабораторія проводить низку досліджень з виявлення захворювань, бактерій та мікроорганізмів. Кожен аналіз повинен гарантувати точність та акуратність. Це складна технологія, від якої безпосередньо залежатиме подальше лікування пацієнта.

Основні види обладнання за технічними характеристиками:

  1. Загальне лабораторне;
  2. Спеціальна, призначена для вузьких спеціалізацій. До них відносяться пристрої з підвищеною точністю, які вимагають певних умов застосування та зберігання;
  3. Прилади для вимірювання дають показання за кількісними параметрами зразка, його фізичні показники (поляриметри, спектрометри, лабораторні ваги, рефрактометри та інші);
  4. Аналітичне обладнання використовують визначення складу зразка (ізотропний чи елементний). До цієї групи ставляться хроматограф, фотометр, титратор та інші види аналізаторів;
  5. Випробувальна техніка дозволяє проводити різноманітні фізичні або хімічні дослідження з взятими зразками.

Сфера застосування лабораторного обладнання

У медичній практиці лабораторну техніку використовують досить часто. Велику кількість гормональних, біохімічних, інфекційних та імунологічних аналізів проводять лише у спеціально обладнаних кабінетах. Будь-яка медустанова забезпечує наявність кваліфікованої лабораторії з точними показниками. При цьому важливо переконатися в наявності сертифікатів якості, які відповідають затвердженим стандартам.

Важливим буде використання таких пристроїв у харчовій промисловості, галузі органічного синтезу, хімічному аналізі води. Спеціальна центрифуга здійснює біологічні досліди. Обладнання є барабаном з щільною кришкою, яка закручується за допомогою гвинта. Завдяки високій швидкості обертання речовина розпадається на частинки. Крім цього, апарати лабораторного призначення застосовують у ветеринарії, науково-дослідних інститутах, навчальних закладах, на виробництві.

Лабораторне обладнання в Україні

Каталог інтернет-магазину «Медтехнології» включає наступні розділи для вибору лабораторного обладнання:

  1. Бінокуляри та налобні освітлювачі, призначені для полегшення роботи лікаря чи іншого фахівця. Пристрій підвищує якість дослідження та отримання результату.
  2. Мікроскопи – це пристрій збільшення, за допомогою якого можна отримати більш чітке зображення. Представлені зубно-технологічні та операційні моделі, а також додаткові аксесуари до пристрою.
  3. Темростати.

Вироби медичного призначення від компанії «Медтехнології» відрізняються високою якістю та гарантією експлуатації. Постійна наявність та доступні ціни полегшують вибір дорогого обладнання. Доставка здійснюється у місті Київ та по всій території країни.

Вопросы о категории Лабораторне обладнання
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT