Медтехнологии
compare_arrows0

Аквадистилятори

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertАквадистиллятор  ДЕ-5 "МЕДИКА"
19500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Аквадистиллятор ДЕ-5 "МЕДИКА"
Аквадистиллятор ДЕ-5 "МЕДИКА"close

Призначений для виробництва дистильованої води в аптеках, лікарнях, лабораторіях і в інших установах усіх галузей народного господарства, де є потреба в дистильованої води. Комплектація:• корпус з нержавіючої сталі,• котел з нержавіючої сталі,• конденсатора,• електрична установка (щиток).Переваги:Котел з нержавіючої сталі: виготовлений з високоякісного сталевого листа за допомогою штампування і пе..

В наличии
more_vertАквадистиллятор ДЕ-10 "МЕДИКА"
25300 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Аквадистиллятор ДЕ-10 "МЕДИКА"
Аквадистиллятор ДЕ-10 "МЕДИКА"close

Дистиллятор ДЕ-10 - прилад, який виробляє до 10л дистильованої води в годину. Корпус дистилятора, або як його часто називають аквадистилятора, зроблений з якісної нержавіючої сталі з великим терміном служби. Дистиллятор ДЕ-10 - зручний і простий в установці, має два роки гарантії. Дистиллятор ДЕ-10  відрізняється хорошою збіркою, споживає мало електроенергії, а самі електронагрівачі мають хор..

В наличии
more_vertАквадистиллятор ДЕ-25  "МЕДИКА"
31100 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Аквадистиллятор ДЕ-25 "МЕДИКА"
Аквадистиллятор ДЕ-25 "МЕДИКА"close

Дистилятор ДЕ-25 – це якісне очищення води від бактерій та радіонуклідів використовується для виробництва дистильованої води в різних медичних закладах, приватних клініках, стоматологічних кабінетах, лабораторіях, в багатьох галузях промисловості та народного господарства. Котел аквадистилятора зроблений із нержавіючої сталі та може працювати при температурі до сорока п’яти градусів вище нуля. Дис..

Вопросы о категории Аквадистилятори
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT