Медтехнологии
compare_arrows0

Лабораторні термостати

Показувати тільки в наявності:
Передзамовлення
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-20
14000 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-20
Термостат сухоповітряний ТС-20close

Термостат сухоповітряний ТС-20 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін. Результат якісної роботи досягається завдяки:ав..

Передзамовлення
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-160
44200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-160
Термостат сухоповітряний ТС-160close

Термостат сухоповітряний ТС-160 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін. Особливості:Автоматичне регулювання та підтрим..

Передзамовлення
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-320 (Міз-МА)
82550 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-320 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТС-320 (Міз-МА)close

Міз-Ма ТС-320 незамінний в сучасних лабораторіях і в промисловості. Особливості:Пристрій важить 100 кг, живиться від побутової електромережі, потужність електромотора складає 1,3 кВт. Усередині є дві секції, виготовлені з нержавіючої сталі дзеркального типу, всього є 6 завантажувальних полиць. Конструкцією передбачені двоє дверей, одна з яких скляна, інша - сталева.Корисний об'єм камер 320 л.Робоч..

Передзамовлення
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-80 (Міз-МА)
28170 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-80 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТС-80 (Міз-МА)close

Сухоповітряний термостат ТС-80 (ТС-1/80) призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичний і санітарно-бактеріологічекіх лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах та ін.Особливості:- автоматичне регулювання і підтримка заданої температури;- без..

Передзамовлення
more_vertТермостат сухоповітряний ТСО-160 (Міз-МА)
82000 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТСО-160 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТСО-160 (Міз-МА)close

Термостат сухоповітряний ТСО-160 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін. Особливості:- автоматичне регулювання та підт..

Передзамовлення
more_vertТермостат сухоповітряний ТСО-320 з охолодженням (Міз-МА)
86100 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТСО-320 з охолодженням (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТСО-320 з охолодженням (Міз-МА)close

Термостат сухоповітряний ТСО-320 (з охолодженням) призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін . Результат якісної роботи до..

Передзамовлення
more_vertТермостат сухоповітряний ТСО-80 (Міз-МА)
47430 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТСО-80 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТСО-80 (Міз-МА)close

Термостат сухоповітряний ТСО-80 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін.Результат якісної роботи досягається завдяки: а..

Термостати

Лабораторний термостат є спеціальною технікою у вигляді сталевої термоізольованої шафи, в якій може підтримуватися задана температура, необхідна для проведення сіро-, вірусо-, бактеріологічних та інших досліджень у клінічних та дослідницьких лабораторіях. Може використовуватися для зберігання лабораторних зразків.

Види та особливості

Термостат купити Україні можна кількох видів, що відрізняються принципом функціонування. Прилад може бути:

  1. рідинним, у якому необхідна температура підтримується з допомогою рідинного теплоносія, як дистильованої оди чи синтетичного масла;
  2. сухоповітряним, що діє за принципом сушильної шафи. Висока точність процесу забезпечується постійною циркуляцією в камері повітря. Такий термостат України є особливо затребуваним.

Усі прилади виконуються з високоякісної нержавіючої сталі та наділені ефективною термоізоляцією. Для контролю функціональних процесів передбачені спеціальні датчики та індикатори. Більшість моделей оснащується сигналізацією, яка сповіщає про будь-які збої в роботі.

Основні характеристики

Лабораторні термостати характеризуються:

  1. кількістю камер та їх обсягом;
  2. кількістю полиць у камерах та допустимим навантаженням на кожну полицю;
  3. діапазоном температури, що підтримується;
  4. точністю підтримуваної температури. Оптимальним є показник ±0,25 градусів;
  5. швидкістю досягнення потрібної температури.

Використовуючи онлайн-каталог компанії Медтехнології, купити термостат в Україні можна, перебуваючи в будь-якому регіоні країни. Асортимент, що пропонується, дозволяє придбати обладнання, яке буде повністю відповідати вимогам, що дозволяють вирішувати конкретні завдання.

Вопросы о категории Термостати
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT