Медтехнологии
compare_arrows0

Лабораторні термостати

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-20
14900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-20
Термостат сухоповітряний ТС-20close

Термостат сухоповітряний ТС-20 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін. Результат якісної роботи досягається завдяки:ав..

Нет в наличии
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-160 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-160 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТС-160 (Міз-МА)close

Термостат сухоповітряний ТС-160 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін. Результат якісної роботи досягається завдяки:-..

Нет в наличии
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-320 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-320 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТС-320 (Міз-МА)close

Міз-Ма ТС-320 незамінний в сучасних лабораторіях і в промисловості. Пристрій важить 100 кг, харчується від побутової електромережі, потужність електромотора складає 1,3 кВт. Усередині є дві секції, виготовлені з нержавіючої сталі дзеркального типу, всього є 6 завантажувальних полиць. Конструкцією передбачені двоє дверей, одна з яких скляна, інша - сталева. Корисний об'єм камер 320 л. Робочий темпе..

Нет в наличии
more_vertТермостат сухоповітряний ТС-80 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-80 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТС-80 (Міз-МА)close

Сухоповітряний термостат ТС-80 (ТС-1/80) призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичний і санітарно-бактеріологічекіх лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах та ін. переваги:- автоматичне регулювання і підтримка заданої температури;- безпе..

Нет в наличии
more_vertТермостат сухоповітряний ТСО-160 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТСО-160 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТСО-160 (Міз-МА)close

Термостат сухоповітряний ТСО-160 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін. Результат якісної роботи досягається завдяки:..

Нет в наличии
more_vertТермостат сухоповітряний ТСО-320 з охолодженням (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТСО-320 з охолодженням (Міз-МА)close

Термостат сухоповітряний ТСО-320 (з охолодженням) призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін . Результат якісної роботи до..

Нет в наличии
more_vertТермостат сухоповітряний ТСО-80 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТСО-80 (Міз-МА)
Термостат сухоповітряний ТСО-80 (Міз-МА)close

Термостат сухоповітряний ТСО-80 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін.Результат якісної роботи досягається завдяки: а..

Вопросы о категории Термостати
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок