Медтехнологии
compare_arrows0

Лор інструменти

Безліч медичних напрямків стрімко прогресують відповідно до розвитку технічного прогресу. Медичне обладнання та інструментарій також не стоять на місці, завдяки чому з'являється можливість обслуговувати пацієнтів більш ефективно і правильно.

Що таке лор інструменти?

Всі інструменти розділені на загальні або вузькоспеціальні пристосування. Лікар-отоларинголог займається лікуванням і профілактикою захворювань вушної раковини, а також горла і носа. Так як дані органи розташовані в близькому зв'язку один з одним і взаємодії, тому лікар проводить огляд всієї системи.

Лор інструменти призначені для детального дослідження і подальшого лікування в разі потреби. Найбільш поширеними захворюваннями є простудні інфекції, включаючи нежить, гайморит, ангіна, отит і сірчані пробки. За допомогою спеціальних пристосувань лікар усуває проблему або призначає відповідні препарати.

Класифікація та види

Сучасні медичні лор-інструменти включають широку групу приладів, виготовлених з високоякісного металу з хромованим покриттям. Щоденним обладнанням в області отоларингології є освітлювачі й оптичні прилади.

Також, до основних інструментів відносяться:

 1. Аденотомия;
 2. Балони;
 3. Воронки;
 4. Викусувачі і конхотоми;
 5. Дзеркала;
 6. Гачки і кюретки;
 7. Ларингоскопи;
 8. Ложки і ножі;
 9. Петлі, підйомники, дроти;
 10. Рефлектори;
 11. Тонзіллотом, тонзіллектом;
 12. Шпателі і шприци;
 13. Елеватори.

Додатково існує набір вушної для проведення операційних втручань. Це комплект спеціальних пристосувань, які лікар використовує безпосередньо в процесі хірургічної процедури. Також, умовно медичний інструмент поділяють на прилади для ендоскопічного огляду і отоларингологічний інструмент для операційного втручання, а також апарати для функціонального обстеження гортані, глотки, вуха і носа.

Як правильно вибрати лор-інструментарій?

Для визначення найбільш якісного і надійного устаткування слід звернути увагу на матеріали виготовлення. Всі медичні вироби повинні відповідати стандартам якості і гарантувати тривалий термін експлуатації навіть в найважчих умовах.

При простудних захворюваннях головне провести правильну діагностику, призначити ефективне лікування. Для цього важливо використовувати якісні професійні інструменти вузького напряму медицини.

Головні чинники вибору:

 1. Багатофункціональність застосування;
 2. Міцність і надійність;
 3. Тривалий період експлуатації;
 4. Широкий асортимент;
 5. Допомога і спрощення робочого процесу.

Комплектація кожного окремого приладу може бути різною. Існують додаткові металеві насадки, які при необхідності можна замінювати і використовувати для проведення лікування або профілактики захворювань порожнини вуха, горла чи носа. Це дозволяє швидко і якісно встановити причину захворювання і поставити діагноз.

Вопросы о категории Лор інструменти
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT