Медтехнологии
compare_arrows0

Лотки і ємності медичні

Лотки і ємності медичні: коли варто купувати

Стерилізаційні коробки для медичних інструментів включають велику групу товарів, які спеціально виготовлені для широкого використання в стінах державних медичних установ і приватних клінік.

Основне призначення стерилізаційних коробок різної форми і конструкцій полягає в дезінфекції використаних медичних інструментів за допомогою розміщення в спеціальні розчини. Завдяки регулярній дезинфекції можна уникнути бактеріального, вірусного та грибкового інфікування пацієнтів і працівників медичних установ.

Крім того, медичні ємності потрібні для збору біологічних рідин, зберігання стерильних медичних інструментів, роздачі лікарських препаратів і зберігання приладдя, необхідних для проведення огляду та діагностики захворювань.

Різновиди лотків і ємностей медичних

  1. Лотки медичні;
  2. Контейнери медичні;
  3. Коробки стерилізаційні, або бікси медичні;
  4. Судна підставні без підставок металеві використовуються для спрощення життя малорухомих пацієнтів. Медичні вироби підвищують якість догляду за пацієнтами, обмеженими в рухах.

Особливості лотків і ємностей медичних

Вироби медичного призначення, до яких відноситься лоток медичний, коробка, контейнер, представлені в асортименті, так як в каталозі компанії "Медтехнології" можна придбати круглі, квадратні ємності для стерилізації та дезінфекції медичних інструментів, їх зберігання та збору біологічних рідин.

Відрізняються вироби медичного призначення не тільки формою і сферою використання, а й матеріалом, з якого виготовляється пристосування. Проте найбільш популярним матеріалом є нержавіюча сталь, якій приділяють особливу увагу через її міцності, надійності, стійкості до дії агресивного середовища.

Виріб зі сталі не деформується протягом тривалого періоду використання. На додаток до цього, виключається ймовірність появи відколів і тріщин, тому відсутній ризик розмноження патогенних мікроорганізмів.

Можливості лотків і ємностей медичних

При виборі ємностей медичного призначення, будь то лоток медичний або бікс металевий, слід керуватися лікарськими цілями і конкретною сферою їх застосування в стінах медичних установ і приватних клінік.

Лотки і ємності медичні на сайті «Медтехнології»

Спеціалізований інтернет-магазин "Медтехнології" пропонує купити екологічні і стійкі до корозії, медичні ємності для зберігання і підготовки медичних інструментів з метою проведення діагностики та хірургічного втручання для встановлення і видалення причини захворювання. Вартість різноманітних контейнерів, лотків, суден підставних і коробок стерилізаційних вказується в каталозі продукції.

Більш детальну інформацію про саму продукцію і способах її доставки на території України можна отримати у працівників компанії "Медтехнології".

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT