Медтехнологии
compare_arrows0

Спірографи

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertСпірограф (монітор пацієнта) SP10
10498 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Спірограф (монітор пацієнта) SP10
Спірограф (монітор пацієнта) SP10close

Спірограф SP10 є портативний прилад, що відрізняється компактним розміром, низьким споживанням енергії і зручністю використання. Завдяки високій роздільній здатності екрану зображення виглядає чітко і виразно.Пацієнту необхідно зробити глибокий вдих і обхопити губами мундштук, а потім видихнути повітря якомога швидше.На дисплеї приладу з'являться такі достовірні показники:Forced Vital Capacity (фо..

В наличии
more_vertСпірограф HEACO SP100
41079 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Спірограф HEACO SP100
Спірограф HEACO SP100close

Переносний спирограф SP100 HEACO - ідеальне рішення для глибокого скринінгу функцій зовнішнього дихання.Оснащений великим сенсорним дисплеєм і вбудованим принтером для друку протоколу дослідження.Підходить для обслуговування великого потоку пацієнтів.ХАРАКТЕРИСТИКИ:МодельSP100Гарантія (міс)12..

В наличии
more_vertСпірограф SP100 SPМ A
26200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Спірограф SP100 SPМ A
Спірограф SP100 SPМ Aclose

Спірограф приставка SPM A HEACO - рішення для організації спирографических станції з широким набором функцій для дослідження і аналізу. Спірограф SPM A приєднується до персонального комп'ютера організовуючи комплекс для дослідження функцій зовнішнього дихання. При цьому всі дані про проведені дослідження зберігаються в програмній базі, яка входить в комплект, протокол дослідження роздруковується н..

Вопросы о категории Спірографи
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок