Медтехнологии
compare_arrows0

Інфузійні насоси та шприцеві дозатори

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertІнфузійний насос BeneFusion VP1
22707 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Інфузійний насос BeneFusion VP1
Інфузійний насос BeneFusion VP1close

Об'ємний насос компанії Mindray BeneFusion VP1 має два інфузійних режиму - "Швидкість" та "Швидкість падіння". Екран рідкокристалічний. Апарат підходить для використання в машині швидкої допомоги. Дані можна передавати через Wi-Fi, також апарат можна підключати до док-станції. Є російську мову.ЗручністьBeneFusion VP1 важить всього 1,45 кілограм, має рукоятку і додатково може кріпитися не тільки на..

В наличии
more_vertІнфузійний насос Beyond BYS-820
24360 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Інфузійний насос Beyond BYS-820
Інфузійний насос Beyond BYS-820close

Волюметричний інфузійний насос BYS-820 відноситься до високоточного медичного обладнання. Механізмом механічної трансмісії насоса BYS-820 управляє кроковий високоточний мотор. Апарат обладнаний мікропроцесором, який приводить у дію плиту перистальтичного насоса.переваги:Виріб забезпечений великою кількістю високоточних датчиків, які контролюють процес інфузії.Апарат має рідкокристалічний дисплей з..

В наличии
more_vertШприцевий дозатор BeneFusion SP1
22185 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шприцевий дозатор BeneFusion SP1
Шприцевий дозатор BeneFusion SP1close

Шприцевий дозатор BeneFusion SP1 зручний, компактний з точністю, достатньою для неонатального застосування. Опис:шприцевий дозатор BeneFusion SP1 має функцію швидкого запуску і інтуїтивно зрозумілу клавіатуру. Шприцевий дозатор сигналізує про закінчення інфузії, наявності оклюзії, швидкої розрядки акумулятора і про системні помилки. Шприц дуже легко встановлюється і надійно фіксується в затиск. З..

В наличии
more_vertШприцевий насос BEYOND Semi 1
28565 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шприцевий насос BEYOND Semi 1
Шприцевий насос BEYOND Semi 1close

Шприцеві насоси призначені для клінічного лікування, що вимагає точного контролю швидкості (або обсягу) ін'єкції і моніторингу процесу ін'єкції, наприклад, в клініках, відділеннях інтенсивної терапії, операційних, відділеннях невідкладної допомоги та загальних палатах.BEYOND Semi 1 це компактний шприцевий насос призначений для точного введення лікарських препаратів пацієнтові. Використовується спі..

В наличии
more_vertШприцевий насос MP-30
32000 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шприцевий насос MP-30
Шприцевий насос MP-30close

Шприцевий насос МР 30 - призначений для точного, дозованого безперервного введення лікарських препаратів. Шприцевий насос МР 30 складається з корпусу з ручкою, сенсорного дисплея, двох процесорів, оперативної системи, системи моніторингу, заглушку, системи харчування.   Основні переваги: - можливість стаціонарного і модульного розміщення (від 3-15 насосів) - 3 способи болюса за вибором: А..

В наличии
more_vertШприцевий насос SYS- 3011
21020 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шприцевий насос SYS- 3011
Шприцевий насос SYS- 3011close

Шприцевий насос Medcaptain SYS-3011 забезпечує точне дозування і постійну швидкість інфузії рідких лікарських засобів у випадках тривалих внутрішньовенних вливань пацієнтам. Область застосування:Анестезіологія, реанімація, неонатологія, маніпуляційні кабінети всіх лікувальних підрозділів, в яких виробляються тривалі інфузії і точне дозування сильнодіючих лікарських засобів. Особливості:- шприцевий..

В наличии
more_vertШприцевий насос SYS-50
29900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шприцевий насос SYS-50
Шприцевий насос SYS-50close

Шприцевий насос SYS-50 - одноканальний шприцевий насос використовується для точного дозованого і безперервного введення лікарських препаратів. Призначений для використання в стаціонарах, в онкології і хірургії, гінекології та неонатології, для звичайної внутрішньовенної інфузії, введення наркотичних засобів, введення антікоагуляторов і ін.Шприцевий насос SYS-50 - складається з корпусу, 3.5 - дюймо..

В наличии
more_vertШприцевий насос SYS-52
50200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шприцевий насос SYS-52
Шприцевий насос SYS-52close

Шприцевий насос SYS-52- двоканальний шприцевий насос використовується для точного дозованого і безперервного введення лікарських препаратів. Призначений для використання в стаціонарах, в онкології і хірургії, гінекології та неонатології, для звичайної внутрішньовенної інфузії, введення наркотичних засобів, введення антікоагуляторов і ін.Шприцевий насос SYS-52- складається з корпусу, двох 3.5 - дюй..

Нет в наличии
more_vertДвушпріцевой насос SN-50F66
42572 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Двушпріцевой насос SN-50F66
Двушпріцевой насос SN-50F66close

SN-50F6 - двоканальний шприцевий дозатор (інфузійний насос), що поєднує в собі два автономних пристрої, що дозволяє вводити одночасно два розчину з індивідуальними параметрами інфузії.Переваги дозатора SN-50F6Волюметричні багатоканальні насоси забезпечують регульовану швидкістю інфузії.Система управління забезпечує максимально точні результати розрахунку швидкості інфузії, дозування препаратів, ст..

Нет в наличии
more_vertШприцевий насос SYS-3010
15110 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шприцевий насос SYS-3010
Шприцевий насос SYS-3010close

Шприцевий насос SYS-3010 - одноканальне пристрій, що має запатентований механізм приводу з точним 16-ступінчастим двигуном, який незамінний в умовах стаціонару. Застосовується для надточного введення мікродоз препаратів, коли неможливо розведення препарату (в разі епідуральної анестезії, при хіміотерапії, в неонатології та при тривалому вливання інфузії. При цьому конролірующіе больовий синдром і ..

Вопросы о категории Інфузійні насоси та шприцеві дозатори
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок