compare_arrows0

Монітори пацієнта

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertМонітор пацієнта IM80 з додатковим набором опцій для педіатрії
78000 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта IM80 з додатковим набором опцій для педіатріїclose

Монітори призначені для реєстрації, зберігання та перегляду ряду фізіологічних параметрів, а також подачі сигналів тривоги при виході їх за межі допустимого діапазону у дорослих, дітей і новонароджених. Монітори призначені для використання в медичних установах лікарями, які пройшли необхідне навчання.Монітор iM80 контролює такі параметри, як: ЕКГ в 5 відведеннях, дихання, функціональне насичення а..

В наличии
more_vertМонітор пацієнта IM8A
46400 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта IM8Aclose

Монітор пацієнта призначений для використання тільки кваліфікованими медичними працівниками для моніторингу дорослих пацієнтів, дітей та новонароджених в умовах лікувального закладу і під час транспортування всередині лікувального закладу.Монітор пацієнта являє собою компактний, переносний прилад, що поєднує в собі функції модуля вимірювання основних показників стану організму і пристрої відображе..

В наличии
more_vertМонітор пацієнта IM8A з додатковим набором опцій для педіатрії
50500 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта IM8A з додатковим набором опцій для педіатріїclose

З огляду на необхідність в недорогому і в свою чергу повністю укомплектованому моніторі пацієнта для всіх вікових груп пацієнтів. Нашою компанією було прийнято рішення надати можливість в придбанні бюджетного монітора пацієнта, який поєднує в собі повний набір опцій і аксесуарів для моніторингу основних життєвих параметрів у дорослих пацієнтів, дітей та новонароджених.Монітор оснащений тривожною с..

В наличии
more_vertМонітор пацієнта VP -1000
93800 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Монітор пацієнта VP -1000close

Монітор пацієнта VP -1000VP-1000 - монітор пацієнта з розширеним спектром функціональних можливостей, а також можливістю доповнення опціями, необхідними в роботі анестезіолога-реаніматолога.Стандартна комплектація:10.4 '' екран, роздільна здатність 800 х 600 пікселів, відображення до 10 кривих,ЕКГ, SpO2, NIBP, Частота дихання, Вимірювання температури тіла (2 канали), Інвазивне тиск (2 канали),6 ти..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок