Медтехнологии
compare_arrows0

Пульсоксиметри

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertПортативний пульсоксиметр H100B
10656 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Портативний пульсоксиметр H100B
Портативний пульсоксиметр H100Bclose

H100B - це портативний пульсоксиметр який відображає значення SpO2, PR. Пульсоксиметр використовує неінвазивний метод подвоєння довжини хвилі для вимірювання SpO2 і PR.Характеристики та особливості:Тип екрану: рідкокристалічний екран з точковою матрицею, монохромний, роздільною здатністю 128 × 64 з білим світлодіодним підсвічуваннямРозмір: 160 × 70 × 38 ммВага: 165 г Вимірювані параметри: SpO..

В наличии
more_vertПульсоксиметр IMDK С101А2
570 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Пульсоксиметр IMDK С101А2
Пульсоксиметр IMDK С101А2close

Пульсоксиметр IMDK С101А2 - це діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня насичення киснем капілярної крові (сатурації), частоти серцебиття і відображенням індексу перфузії. Технічні характеристики і функціональні особливості:Сучасний дизайнПростий і зручний, має тільки одну кнопку управліннякольоровий дисплейГабаритні розміри 60х35х35 ммЕлектроживлення - батарейки типу ААА 1.5В - 2 ..

Нет в наличии
more_vertМонітор пацієнта / пульсоксиметр G1B
8990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Монітор пацієнта / пульсоксиметр G1B
Монітор пацієнта / пульсоксиметр G1Bclose

Пульсоксиметр G1B - це контрольно-вимірювальний пристрій для обчислення фізіологічних параметрів, таких як частота пульсу і насичення крові киснем у дорослих, дітей і новонароджених.Може використовуватися в будь-яких медичних установах для постійного і добового спостереження динаміки показників.G1B може працювати від акумулятора і від зарядної підставки. Історія даних пульсоксиметра може зберігати..

Нет в наличии
more_vertПальцевий пульсоксиметр A3
799 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Пальцевий пульсоксиметр A3
Пальцевий пульсоксиметр A3close

Характеристики: Модель: A3Вага, (кг): 0,03 (без батарейок)Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 6 x 3,5 x 3Колір: синій, чорнийТип дисплея: OLED (світлодіодним дисплей)Діапазон вимірювання кисню, (%): 70 - 99Діапазон вимірювань частоти пульсу, (уд. / Хв): 30 - 240Точність вимірювання: ± 2 уд. / Хв. або ± 2%Джерело живлення: 2 батарейки ААА 1.5 ВВикористання: дорослі, діти Особливості: П..

Предзаказ
more_vertПульсоксиметр Mindray PM-60
17000 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Пульсоксиметр Mindray PM-60
Пульсоксиметр Mindray PM-60close

Унікальність даного пристрою полягає в тому, що воно має ергономічними параметрами, які полегшують процес роботи. Користувач може налаштовувати функції відповідно до потрібним режимом. Апарат є універсальним, так як може бути використаний для дорослих, дітей і новонароджених.Пульсоксиметр з рідкокристалічним дисплеєм (діагональ 2,4 дюйма)Режим настройки яскравості дисплеяМожливість роботи в автоно..

Предзаказ
more_vertпульсоксиметр СMS50B
855 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
пульсоксиметр СMS50B
пульсоксиметр СMS50Bclose

Монітор пацієнта CMS50B - зручний і швидкий апарат для контролю частоти серцевих скорочень і сатурації. Він ідеально підходить для користування в медичних установах і для самоконтролю будинку.Особливості пульсоксиметра CMS50B:- користуватися монітором дуже просто і зручно;- прилад маленький за розміром і вагою (вага 50 г);- споживча потужність приладу низька, а дві батарейки типу ААА можуть працюв..

Предзаказ
more_vertпульсоксиметр СMS50C
990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
пульсоксиметр СMS50C
пульсоксиметр СMS50Cclose

Пульсоксиметр Heaco CMS50C - це прилад, який застосовується для вимірювання насичення гемоглобіну киснем і частоти пульсу через палець. Він може використовуватися в повсякденному житті, лікарнях, соціальних медичних організаціях та інших установах.Апарат дуже мініатюрний (вага всього 50 г) і має кольоровий 1,1 дюймовий екран.Дані SpO2 вимірюються в діапазоні 0-100%, а ЧСС - 30-250 уд / хв.Крім чис..

Прилад, призначений для вимірювання насичення крові киснем в медичній термінології має назву пульсоксиметр. Він також дозволяє контролювати частоту серцевих скорочень.

Такий предмет буде доречний для використання не тільки в медичному закладі, але і в домашніх умовах. Апарат незамінний для спортсменів, а також для людей з хронічними захворюваннями, які потребують постійного контролю за станом здоров'я.

Види приладів


Залежно від функціональності, параметрів пульсоксиметрів, а також виробника можна розділити це прилад на види.

За допомогою такої градації кожен користувач зможе вибрати його під себе, з урахуванням індивідуальних переваг.Апарати можуть бути такого зразка:
  • З наявністю спеціального датчика який кріпиться на палець або мочку вуха. Вважається, що дана модель відрізняється особливою точністю, тому часто її використовують в медичних установах.

  • Пульсоксиметр з датчиком на груди. Його фіксація відбувається за допомогою ремінця. Застосовують спортсмени, оскільки функціональність приладу дозволяє використовувати його під час тренувань. Похибки мінімальні, показання видаються оперативно і точно.

  • Пристрій у вигляді браслета. Даний вид також зручно використовувати під час занять спортом, однак на відміну від попереднього варіанту, тут похибка може бути більшою. Це обумовлено тим, що браслет не дуже щільно прикріплюється до руки, стан людини не з'ясується з максимальною точністю.


По виду роботи, пульсоксиметр може бути безпровідним й провідним. Залежно від місця використання, безпровідні типи приладів часто вибирають для швидких або професійних тренувань.

Особливості використання:


Пульсоксиметрія - це особлива медична маніпуляція і навіть якщо вона проводиться в домашніх умовах, необхідно пам'ятати про правила її організації.

  • Апарат потрібно зарядити перед початком перевірки показників.

  • Увімкніть пристрій і зачекайте кілька секунд для завантаження даних.

  • Після того як прилад буде готовий до роботи, слід провести вимірювання.

  • Процедуру виконують двічі з витримкою інтервалу в 15 хвилин.

  • Показники можуть різнитися не більше ніж на 10%, тоді вважається що прилад дав точні дані рівня кисню в крові.


Купити пульсоксиметр за кращою ціною Ви зможете на нашому спеціалізованому ресурсі. Сучасні і якісні прилади, представлені в широкому асортименті на сайті магазина.
Вопросы о категории Пульсоксиметри
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок