Медтехнологии
compare_arrows0

Кисневі концентратори

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКисневий концентратор 10 літрів OLV-10
37999 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор 10 літрів OLV-10
Кисневий концентратор 10 літрів OLV-10close

Кисневий концентратор - апарат для отримання чистого кисню високої концентрації зі звичайного атмосферного повітря. Кисневий концентратор в основному використовується для лікування і профілактики хвороб, пов'язаних з порушенням дихальної системи.   Цей прилад є одним з найпростіших і в той же час високо функціональних. Він якісно збирає кисень з повітря навколишнього середовища.   Прин..

В наличии
more_vertКисневий концентратор 7F-5B
17999 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор 7F-5B
Кисневий концентратор 7F-5Bclose

Характеристики:Модель: 7F-5BОбсяг виробленого О2, (л / хв): 1 - 5Концентрація О2, (%): 93Наявність таймера, (хв.): Так; від 1 до 99Рівень шуму, (дБ): 55Тиск на виході, (кПа): 20 ~ 50Споживана потужність, (Вт): 320Вага, (кг): 19Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 49 х 36 х 58Комплектація:Кисневий концентратор «7F-5B» (в зібраному стані) - 1 шт.Фільтр - 1 шт.Носова канюля (2 м) - 1 шт.Шнур для живле..

Нет в наличии
more_vertКиснева сумка (подушка), 30 л
499 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Киснева сумка (подушка), 30 л
Киснева сумка (подушка), 30 лclose

ХарактеристикиОбсяг подушки, (л): 30Габарити, (см): 65 х 40ОсобливостіКиснева подушка для тимчасового зберігання, транспортування і подачі кисню.Використовується як в домашніх, так і в лікарняних умовах.Виконана з гіпоалергенних і нетоксичного нейлону.Подушка оснащена гумовою трубкою і регулятором подачі кисню.Призначена для багаторазового використання.Поставляється в здутому вигляді (без кисню)...

Нет в наличии
more_vertКиснева сумка (подушка), 42 л
450 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Киснева сумка (подушка), 42 л
Киснева сумка (подушка), 42 лclose

ХарактеристикиОбсяг подушки, (л): 42Габарити, (см): 76 х 50ОсобливостіКиснева подушка для тимчасового зберігання, транспортування і подачі кисню.Використовується як в домашніх, так і в лікарняних умовах.Виконана з гіпоалергенних і нетоксичного нейлону.Подушка оснащена гумовою трубкою і регулятором подачі кисню.Призначена для багаторазового використання.Поставляється в здутому вигляді (без кисню)...

Нет в наличии
more_vertКисневий концентратор 10-L
42999 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор 10-L
Кисневий концентратор 10-Lclose

ХарактеристикиОбсяг виробленого О2: 0,5-10 л / хвКонцентрація О2: 87-95,5%Рівень шуму: 60 дБПотужність: 850 ВтВага: 33 кгГабаритні розміри, (ДхШхВ): 36 х 42 х 68 смОсобливостіВиробляє до 1 до 10 літрів кисню в хвилину.Корпус з міцного пластику.Цифровий дисплей відображає загальний час роботи концентратора.Захист від перегріву.Звуковий сигнал при відсутності електроживлення.Чотири колеса для вільно..

Нет в наличии
more_vertКисневий концентратор 5 літрів OLV-5А
24500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор 5 літрів OLV-5А
Кисневий концентратор 5 літрів OLV-5Аclose

Кисневий концентратор - апарат для отримання чистого кисню високої концентрації зі звичайного атмосферного повітря.   Кисневий концентратор в основному використовується для лікування і профілактики хвороб, пов'язаних з порушенням дихальної системи.   Кисневий концентратор забезпечує подачу кисню навіть там, де немає центральної подачі або балонів з киснем.   Комплектація: Киснев..

Нет в наличии
more_vertКисневий концентратор Nuvo 10
50460 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор Nuvo 10
Кисневий концентратор Nuvo 10close

Концентратор NUVO 10 видає кисень об'ємом до 10 літрів в хвилину для пацієнтів, яким потрібна тривала киснева терапія.Пристрій розроблений так, щоб об'єднати надійність перевірених технологій і простоту використання.Головні особливості концентратора Nuvo 10 :Тихе управління, рівень шуму менше ніж 48 дБЕлегантний дизайн, що забезпечує легкість використанняПросто і зручноЗручна задня панель забезпеч..

Нет в наличии
more_vertКисневий концентратор Nuvo 8
47990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор Nuvo 8
Кисневий концентратор Nuvo 8close

NUVO 8 призначений для подачі додаткового кисню людям, які потребують кисневої терапії снизку інтенсивністю потоку. Він створює збагачене киснем продукт шляхом підвищення концентрації міститься в повітрі кисню. Апарат може використовуватися для введення кисню за допомогою носових канюль або за допомогою будь-яких інших пристроїв, наприклад, зонд або маска. Він не призначений для підтримки або забе..

Нет в наличии
more_vertКисневий концентратор OSD-1-L
12999 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор OSD-1-L
Кисневий концентратор OSD-1-Lclose

Характеристики Тип Кисневі концентратори Продуктивність, л 5 бренд Екранне меню Рівень шуму, Дб 43 Споживана потужність, Вт 100 Маска в комплекті немає   Кисневий концентратор OSD-1-L використовується для профілактики і лікування різних форм гіпоксії і дефіциту кисню, при захворюваннях дихальних шляхів. Це високотехнологічне сучасне пр..

Нет в наличии
more_vertКисневий концентратор, OSD-8F-5AW
24990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор, OSD-8F-5AW
Кисневий концентратор, OSD-8F-5AWclose

ХарактеристикиОбсяг виробленого О2 1-5 л / хвКонцентрація О2 ≥ 93 ± 3%Вихід для інгаляцій 10-21 л / хвРівень шуму 48 дБСпоживана потужність 400 ВтВага 15,5 кгГабаритні розміри, (ДхШхВ) 50 × 39,4 × 24,5 смОсобливостіВиробляє від 1 до 5 літрів кисню в хвилину.Компактний, сучасний дизайн. Корпус виконаний з міцного пластику.Зручна ручка і колеса для транспортування.Додатковий вихід для підключення не..

Кисневим концентратором називається потужний прилад, який призначений для генерації кисню для пацієнтів. В апараті відбувається відділення атмосферного повітря від азоту, після чого він надходить хворому через маску або спеціальну канюлю. Пристрій продукує кисень з різною інтенсивністю, концентрація чистого кисню досягає 96%.


Комплектація апарату


 

 • Інструкція по застосуванню, з якої потрібно ознайомитися для правильної експлуатації обладнання.

 • Назальна канюля - досить довгий пристрій, який зручно використовувати при оксигенотерапії. У комплекті нерідко йдуть дифузор і маска.

 • Флакон із зволожувачем, призначеним для отримання висококонцентрованого кисню.

 • Трубки для відведення кисню.


 

Різновиди кисневих концентраторів


 

Апарати відрізняються один від одного об'ємом кисню, який вони генерують. Бувають пристрої 5-ти, 8-ми, 10-ти і 16-літрові. Також прилади різняться габаритами, вагою, комплектацією, споживаною потужністю. Незважаючи на відмінності, концентратори мають один принцип дії.

 

Як працює концентратор


 

Метод вироблення кисню називається молекулярною фільтрацією. Усередині апарату встановлений компресор, який безпечно забирає повітря, після чого він проходить певні етапи фільтрації: груба очистка і тонка за допомогою паперового і поролонового фільтра.

Далі йде очищення на молекулярному рівні цеолітовий фільтром. Потім кисень піддається зволоженню і безпосередньо надходить пацієнту вже повністю очищеним.

 

Способи поглинання кисню • Через назальний канюлю.

 • За допомогою дифузора.

 • За допомогою маски.


 

Як застосовувати


Прилад підключається до мережі і включається кнопкою. Далі вибирається відповідний обсяг кисню.

Кисневий концентратор має таку панель управління:

 • Кнопка вкл. / Викл.

 • Індикатор готовності.

 • Потоковий індикатор.

 • Регулятор кисневого потоку.

 • Кнопка перезапуску концентратора.


 

Кисневі апарати обладнуються зручною ручкою і маневреними колесами, що полегшує транспортування. Максимальний шум, який видає апарат, має межу в 50 дБ.

Продуктивність агрегату дозволяє підтримувати рівень кисню, достатній для проведення операції в медичній установі, а також для профілактичних маніпуляцій в умовах будинку.

Кисневий концентратор - досить простий в застосуванні пристрій, який при грамотному зберіганні і експлуатації здатний прослужити не один рік.
Вопросы о категории Кисневі концентратори
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок