Медтехнологии
compare_arrows0

Камери для зберігання стерильних інструментів

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКамера для зберігання стерильного інструменту МОБІЛ
8260 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Камера для зберігання стерильного інструменту МОБІЛ
Камера для зберігання стерильного інструменту МОБІЛclose

Ультрафіолетова камера МОБИЛ, УФ камера медична для зберігання стерильного інструменту:Призначена для підтримки в стерильному стані металевого медичного інструментарію, що не забрудненого органічними речовинами (кров, слина і т.п.).Застосовується для зберігання стерильного медичного інструментарію після стерилізації в автоклаві або сухожарові шафі.Дозволяє максимально ефективно зберігати стерильни..

В наличии
more_vertКамера для зберігання стерильного інструменту СТАНДАРТ
Камера для зберігання стерильного інструменту СТАНДАРТclose

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ завдяки своїм стандартними розмірами може з легкістю експлуатуватися в більшості медичних установ.Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ передбачає настільне використання, але є можливість установки на мобільні стійки. Вона може вміщати максимум п'ять тар з інструментами.Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ тільки підтримує стерильність інструментів, а не стерилізує їх.Конструк..

В наличии
more_vertКамера для зберігання стерильного інструменту ЕКОНОМ
2470 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Камера для зберігання стерильного інструменту ЕКОНОМ
Камера для зберігання стерильного інструменту ЕКОНОМclose

Камера ультрафіолетова ЕКОНОМ являє собою саму компактну модель з лінійки стерильних камер Компанії «Заповіт». В її робочій зоні може знаходитися до двох літаків зі стерильним інструментом.Камера ультрафіолетова ЕКОНОМ не призначена для стерилізації інструменту, а тільки для підтримки його стерильності перед застосуванням в медичних, лікувальних установах і перукарень.Корпус камери виготовлений з ..

В наличии
more_vertКамера медична для зберігання стерильного інструменту МОБІЛ Плюс
Камера медична для зберігання стерильного інструменту МОБІЛ Плюсclose

Ультрафіолетова камера МОБІЛ Плюс, УФ камера медична для зберігання стерильного інструменту (УФ шафа):Призначена для підтримки в стерильному стані металевого медичного інструментарію, що не забрудненого органічними речовинами (кров, слина і т.п.). Застосовується для зберігання стерильного медичного інструментарію після стерилізації в автоклаві або сухожарові шафі. Застосовується для зберігання сте..

Вопросы о категории Камери для зберігання стерильних інструментів
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок