compare_arrows0

Контейнери полімерні для утилізації медичних відходів

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКонтейнери полімерні КТХ-1-0,8
38 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Контейнери полімерні КТХ-1-0,8close

Контейнери КТХ-1-0,8 виготовлені з ударо, хімічно і термостійкого поліпропілену. Контейнер складається з відра, кришки і заглушки. Кришка щільно одягнена на корпус, що виключає можливість повторного використання контейнера, запобігає витоку відходів, гарантує безпеку медичного персоналу, а також повну герметичність при транспортуванні. На кришці контейнера знаходяться отвори різної конфігурації:- ..

В наличии
more_vertКонтейнери полімерні КТХ-2-3,0
91 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Контейнери полімерні КТХ-2-3,0close

Контейнери КТХ-2-3,0 виготовлені з ударо, хімічно і термостійкого поліпропілену. Контейнер складається з відра, кришки і заглушки. Кришка щільно одягнена на корпус, що виключає можливість повторного використання контейнера, запобігає витоку відходів, гарантує безпеку медичного персоналу, а також повну герметичність при транспортуванні. На кришці контейнера знаходяться отвори різної конфігурації:- ..

В наличии
more_vertКонтейнери полімерні КТХ-3-6,0
109 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Контейнери полімерні КТХ-3-6,0close

Контейнери КТХ-3-6,0 виготовлені з ударо, хімічно і термостійкого поліпропілену. Контейнер складається з відра, кришки і заглушки. Кришка щільно одягнена на корпус, що виключає можливість повторного використання контейнера, запобігає витоку відходів, гарантує безпеку медичного персоналу, а також повну герметичність при транспортуванні. На кришці контейнера знаходяться отвори різної конфігурації:- ..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок