Медтехнологии
compare_arrows0

Стерилізатори парові 

Показувати тільки в наявності:
Нет в наличии
more_vertСтерилізатор паровий Sterilclave 18 B з вакуумною системою
127490 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор паровий Sterilclave 18 B з вакуумною системою
Стерилізатор паровий Sterilclave 18 B з вакуумною системоюclose

Автоклав SterilClave 18 B простий і зручний у використанні. Прилад має можливість стерилізації будь-яких форм медичних виробів і матеріалів - масивних, порожнистих, пористих, твердих, упакованих в індивідуальну або подвійну упаковку, або неупакованих.Детальна інформація про виконуваному циклі фіксується і виводиться на великий графічний дисплей, який забезпечений зручним російськомовним меню. Наді..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор паровий Sterilclave 24 B з вакуумною системою
144265 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор паровий Sterilclave 24 B з вакуумною системою
Стерилізатор паровий Sterilclave 24 B з вакуумною системоюclose

Автоклав Sterilclave 24 B простий і зручний у використанні. Прилад має можливість стерилізації будь-яких форм медичних виробів і матеріалів - масивних, порожнистих, пористих, твердих, упакованих в індивідуальну або подвійну упаковку, або неупакованих.Детальна інформація про виконуваному циклі фіксується і виводиться на великий графічний дисплей, який забезпечений зручним російськомовним меню. Наді..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор паровий Sterilclave 75 B з вакуумною системою
426085 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор паровий Sterilclave 75 B з вакуумною системою
Стерилізатор паровий Sterilclave 75 B з вакуумною системоюclose

Автоклав Cominox серії SterilClave 75B має містку камеру об'ємом 65 літрів, простий і зручний у використанні. Прилад має можливість стерилізації будь-яких форм медичних виробів і матеріалів - масивних, порожнистих, пористих, твердих, упакованих в індивідуальну або подвійну упаковку, або неупакованих. Детальна інформація про виконуваному циклі фіксується і виводиться на великий графічний дисплей, я..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор паровий Sterilclave 90 B з вакуумною системою
427750 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор паровий Sterilclave 90 B з вакуумною системою
Стерилізатор паровий Sterilclave 90 B з вакуумною системоюclose

Паровий стерилізатор з Передвакуум має велику стерилизационную камеру циліндричної форми, розраховану на ємність 90 літрів, спеціально розроблений для застосування в медичних центрах і клініках.Стерилізатор виготовлений відповідно до найвищих вимог стандартів якості та безпеки при експлуатації. Нержавіюча сталь марки 316L відповідає існуючим директивам для обладнання, яке використовується під тиск..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор паровий ГК-10 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор паровий ГК-10 (Міз-МА)
Стерилізатор паровий ГК-10 (Міз-МА)close

Стерилізатор паровий ГК-10 призначений для стерилізації виробів з металів, з термостійкої гуми, скла та текстильних матеріалів. Переваги стерилізатора:автоматичне керування всіх етапів циклу стерилізації;стерилізаційна камера і завантажувальні коробки виготовлені з полірованої, жароміцної, нержавіючої сталі;якісна термоізоляція;інформативна панель управління, яка повідомляє про поточну температурі..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор паровий ГК-20 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор паровий ГК-20 (Міз-МА)
Стерилізатор паровий ГК-20 (Міз-МА)close

Стерилізатор паровий ГК-20 з автоматичним управлінням всіх етапів циклу стерилізації призначений для автоматичного забезпечення парової стерилізації відповідно до ОСТ 42-21-2-85 виробів медичного призначення з металів (хірургічний, стоматологічний інструмент), з термостійкої гуми, скла (шприци, посуд ) і текстильних матеріалів (перев'язувальний, шовний і ін.)Особливості стерилізатора:автоматичне к..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор паровий ГК-20 з вакуумної сушінням (Міз-МА)
Стерилізатор паровий ГК-20 з вакуумної сушінням (Міз-МА)close

Стерилізатор паровий ГК-20 з автоматичним управлінням всіма етапами циклу стерилізації (надалі стерилізатор) призначені для автоматичного забезпечення парової стерилізації відповідно до ОСТ 42-21-2-85 виробів медичного призначення з металів (хірургічний, стоматологічний інструмент) з термостійкої гуми; скла (шприци, посуд) і текстильних матеріалів (перев'язувальний, шовний і ін.) як в упакованому ..

 
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок