Медтехнологии
compare_arrows0

Стерилізатори повітряні 

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertСтерилізатор повітряний ГП-20 (мизма)
10600 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор повітряний ГП-20 (мизма)
Стерилізатор повітряний ГП-20 (мизма)close

Стерилізатор ГП-20 призначений для стерилізації виробів медичного призначення, хірургічного, стоматологічного інструментів і ін. Можливе використання стерилізатора ГП-20 для сушіння різного інструменту, лабораторного посуду.Переваги:- можливість установки часу сушіння;- застосування надійної автоматики;- застосування якісної теплоізоляції;- для забезпечення безпеки роботи вбудована аварійний захис..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатори 10 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатори 10 (Міз-МА)
Стерилізатори 10 (Міз-МА)close

ГП-10 - це суховоздушная камера для стерилізації хірургічних, перукарень інструментів, інструменту, що використовується в лабораторній практиці і термостійких інструментів. Крім того, в камері можна стерилізувати посуд зі скла і кераміки, які розраховані на температурний режим в більш, ніж + 200 ° С.Переваги камери для повітряної стерилізації ГП-10:повністю автоматичне керуванняпримусова циркуляці..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатори 160 з охолодженням (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатори 160 з охолодженням (Міз-МА)
Стерилізатори 160 з охолодженням (Міз-МА)close

Стерилізатори 160 призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок (з відміткою 200 ° С), а також скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.Стерилізатори 160 використовується в лікувально-профілактичних установах, станціях переливання крові, стоматологічних клініках, аптеках, косметологічних кабінетах, перукарень, лабораторіях хімічної пром..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатори 320 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатори 320 (Міз-МА)
Стерилізатори 320 (Міз-МА)close

Стерилізатори 320 призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок, скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.Стерилізатори 320 використовується в лікувально-профілактичних установах, станціях переливання крові, стоматологічних клініках, аптеках, косметологічних кабінетах, перукарень, лабораторіях хімічної промисловості, харчової, в інших г..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатори 40 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатори 40 (Міз-МА)
Стерилізатори 40 (Міз-МА)close

Стерилізатор сухожарової ГП-40 - це сучасний і надійний агрегат, який знайшов широке застосування в косметології та інших галузях для знезараження інструменту.Сухожар ГП-40 має містку (40 л) робочу камеру, яка дозволяє одночасно обробляти велику кількість виробів. Пристрій працює від стандартної мережі 220 В і підтримує діапазон робочих температур 80-200 ° С. Дані показники повністю задовольняють ..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатори 640 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатори 640 (Міз-МА)
Стерилізатори 640 (Міз-МА)close

Стерилізатори 640 призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок, скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.Стерилізатори 640 використовується в лікувально-профілактичних установах, станціях переливання крові, стоматологічних клініках, аптеках, косметологічних кабінетах, перукарень, лабораторіях хімічної промисловості, харчової, в інших г..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатори 80 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатори 80 (Міз-МА)
Стерилізатори 80 (Міз-МА)close

Стерилізатор ГП-80 стерилізація медичних виробів, хірургічного, стоматологічного інструментів і ін. Можливо використання стерилізатора для сушіння різного інструменту, лабораторного посуду. Переваги:- можливість установки часу сушіння;- застосування надійної автоматики;- застосування якісної теплоізоляції;- для забезпечення безпеки роботи вбудована аварійний захист з блокуванням температурного реж..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор повітряний ГПД-1300 (Міз-МА)
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стерилізатор повітряний ГПД-1300 (Міз-МА)
Стерилізатор повітряний ГПД-1300 (Міз-МА)close

Стерилізатор повітряний ГПД -1300 з двостороннім обслуговуванням призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок, скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.Стерилізатор повітряний ГПД -1300 використовується в лікувально-профілактичних установах, станціях переливання крові, стоматологічних клініках, аптеках, косметологічних кабінетах, перук..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор повітряний ГПД-320 з двостороннім обслуговуванням (Міз-МА)
Стерилізатор повітряний ГПД-320 з двостороннім обслуговуванням (Міз-МА)close

Стерилізатор повітряний ГПД-320 з двостороннім обслуговуванням призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок, скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.Стерилізатор повітряний ГПД-320 використовується в лікувально-профілактичних установах, станціях переливання крові, стоматологічних клініках, аптеках, косметологічних кабінетах, перукарен..

Нет в наличии
more_vertСтерилізатор повітряний ГПД-640 з двостороннім обслуговуванням (Міз-МА)
Стерилізатор повітряний ГПД-640 з двостороннім обслуговуванням (Міз-МА)close

Стерилізатор повітряний ГПД-640 з двостороннім обслуговуванням призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок, скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.Стерилізатор повітряний ГПД-640 використовується в лікувально-профілактичних установах, станціях переливання крові, стоматологічних клініках, аптеках, косметологічних кабінетах, перукарен..

Вопросы о категории Стерилізатори повітряні 
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок