Медтехнологии
compare_arrows0

Медичні сумки

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertСаквояж медичний для швидкої допомоги алюмінієвий СМСП-01
Саквояж медичний для швидкої допомоги алюмінієвий СМСП-01close

Саквояж алюмінієвий для автомобілів швидкої допомоги СМСП-01 призначений для автомобілів швидкої допомоги, для роботи під завалами. Саквояж-укладка можна комплектувати медичним інструментарієм, функціональними комплектами, перев'язувальними матеріалами, кровоспинними засобами, виробами для ін'єкцій і медикаментів, що входять до складу наборів лікарів швидкої допомоги і наборів необхідних для надан..

Нет в наличии
more_vertРюкзак для рятувальників МНС і польових госпіталів МО
4210 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Рюкзак для рятувальників МНС і польових госпіталів МО
Рюкзак для рятувальників МНС і польових госпіталів МОclose

Сумка-укладка рюкзак СУР призначений для оснащення лікарів середнього медичного персоналу, в складі аварійно-рятувальних служб, для польових госпіталів МО і МНС. Рюкзак можна комплектувати медичним інструментарієм, функціональними комплектами, перев'язувальними матеріалами, кровоспинними засобами, виробами для ін'єкцій і медикаментів, що входять до складу наборів лікарів аварійно-рятувальних служб..

Нет в наличии
more_vertСумка-укладка лікаря СУЛ
2600 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка лікаря СУЛ
Сумка-укладка лікаря СУЛclose

Сумка-укладка лікаря СУЛ призначена для лікарів загальної практики, лікарів швидкої допомоги, сімейних лікарів, лікарів-терапевтів. А також для розміщення медичного інструментарію, функціональних комплектів, перев'язувальних матеріалів, кровоспинних засобів, виробів для ін'єкцій і медикаментів, що входять до складу наборів.Маса сумки-укладка не більше 1,5 кг.Сумка-укладка СУЛ має три зовнішніх об'..

Нет в наличии
more_vertСумка-укладка для лікаря швидкої допомоги, СУШД
4745 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка для лікаря швидкої допомоги, СУШД
Сумка-укладка для лікаря швидкої допомоги, СУШДclose

Сумка-укладка швидкої медичної допомоги СУШД призначена для розміщення і транспортування функціональних комплектів, медичного інструментарію, перев'язувальних матеріалів, кровоспинних засобів, виробів для ін'єкцій і медикаментів, що входять до складу наборів лікарів швидкої допомоги, загальної медичної практики, фельдшерських наборів, сімейних лікарів, військових лікарів , лікарів-терапевтів і наб..

Нет в наличии
more_vertСумка-укладка медсестри (фельдшера) СУМ
685 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка медсестри (фельдшера) СУМ
Сумка-укладка медсестри (фельдшера) СУМclose

Сумка - укладання медсестри (фельдшера) СУМ призначена для розміщення та транспортування виробів медичного призначення.Може комплектуватися наборами, функціональними комплектами для молодшого медперсоналу а також інструментарієм, перев'язувальних матеріалом, кровоспинними засобами, виробами для ін'єкцій і медикаментів, що входять до складу наборів для лікарів загальної практики, фельдшерських набо..

Нет в наличии
more_vertСумка-укладка реанімаційна СУР-3
4410 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка реанімаційна СУР-3
Сумка-укладка реанімаційна СУР-3close

Сумка реанімаційна СУР-03 призначена для розміщення і транспортування функціональних комплектів, медичного інструментарію, перев'язувальних матеріалів, кровоспинних засобів, виробів для ін'єкцій і медикаментів. Універсальність сумки-укладки дозволяє використовувати її для оснащення бригад швидкої допомоги, медицини катастроф, військової медицини, мобільних рятувальних формувань, установ амбулаторн..

Нет в наличии
more_vertСумка-укладка саквояж терапевта, СУТ
1700 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка саквояж терапевта, СУТ
Сумка-укладка саквояж терапевта, СУТclose

Сумка-укладка саквояж терапевта СУТ призначена для розміщення медичного інструментарію, функціональних комплектів, перев'язувальних матеріалів, кровоспинних засобів, виробів для ін'єкцій і медикаментів, що входять до складу наборів сімейних лікарів, лікарів загальної медичної практики, фельдшерських наборів, військових лікарів, лікарів-терапевтів і необхідних наборів для надання акушерської допомо..

Нет в наличии
more_vertСумка-укладка сімейного лікаря, СУСЛ
2200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка сімейного лікаря, СУСЛ
Сумка-укладка сімейного лікаря, СУСЛclose

Сумка-укладка сімейного лікаря СУСЛ  призначена для розміщення медичного інструментарію, для функціональних комплектів, перев'язувальних матеріалів, кровоспинних засобів, виробів для ін'єкцій і медикаментів, що входять до складу наборів сімейних лікарів, лікарів загальної медичної практики, фельдшерських наборів, військових лікарів, лікарів-терапевтів, наборів необхідних для надання акушерської до..

Нет в наличии
more_vertСумка-холодильник переносний СХП-01
1375 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-холодильник переносний СХП-01
Сумка-холодильник переносний СХП-01close

Сумка-холодильник переносна СХП-01 призначена для створення оптимальної температури умов зберігання при ручному перенесенні ємностей з донорською кров'ю, еритроцитарної маси, ендокринних сироваток, вакцинами та іншими імунобіологічними і лікарськими препаратами.Сумки-холодильники можуть бути також використані при викликах до важкохворих пацієнтів для заборів крові і вакцинації.Маса сумки-укладки н..

Нет в наличии
more_vertСумка-холодильник переносний СХП-02
2200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-холодильник переносний СХП-02
Сумка-холодильник переносний СХП-02close

СХП-02 Сумка-холодильник переносна.Дана сумка служить тимчасовим «холодильником» на 11 л, який підтримує оптимальну температуру зберігання при ручному транспортуванні. У ньому можна зберігати різні рідини, препарати та медичне сировину.Підтримання низької температури при жаркій середовищі можливо до восьми годин.Габаритні розміри зібраного вироби335 * 240 * 250мм..

Вопросы о категории Медичні сумки
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок