Медтехнологии
compare_arrows0

Косметологічні інструменти


Косметологічні інструменти та їх особливості


Косметологічні інструменти являють собою професійне обладнання для проведення ряду косметологічних процедур для обличчя і тіла. Інструмент косметологічний призначений для салонів краси, хоча його можна використовувати і в домашніх умовах для чищення особи і тіла.

Основне призначення інструментів косметолога - механічне чищення обличчя від забруднень, комедонов, виконання ряду інших процедур для поліпшення стану шкіри і перешкоджання появі запальних процесів. У багатьох випадках відвідування кабінету косметолога є обов'язковим для підтримки хорошого стану шкіри, тоді як застосування набору професійних пристосувань гарантує якість і безпеку виконаних косметологічних процедур.

Різновиди косметологічних інструментів  • Інструменти для видалення вугрів. Професійне пристосування для безпечного, безболісного видалення вугрів, прищів, комедонов без ризику травмування шкіри обличчя. При регулярному використанні відсутня ймовірність появи рубців або шрамів.

  • Кусачки косметологічні. Процедура корекції довжини нігтів на руках і ногах стає більш простою і безпечної з урахуванням використання інструментів спеціальної конструкції. Кусачки, призначені для манікюру і педикюру, випускаються з зручними ручками, виготовленими з високоякісної нержавіючої сталі.

  • Ножиці манікюрні. Спеціальний інструмент для манікюру і педикюру, потрібний для проведення ряду простих і складних маніпуляцій з нігтями і видалення кутикули.


 

Особливості косметологічних інструментів


Обробка шкіри обличчя за допомогою косметологічних інструментів здійснюється після того, як завершена стерилізація професійних пристосувань. Виготовляються вони з міцною і стійкою до корозійних процесів стали. Завдяки використанню такого матеріалу гарантується можливість багаторазової стерилізації без ризику деформації вироби.

Відмінною рисою косметологічних інструментів є їх якісна заточка, надійна фіксація в руках за рахунок зручної і продуманій конструкції.

 

Можливості косметологічних інструментів


Використання нержавіючої сталі є запорукою тривалого терміну експлуатації косметологічних інструментів. Косметолог гарантує безпеку механічного чищення обличчя за рахунок постійного замочування набору необхідних інструментів в спеціальних дезінфікуючих розчинах. Потім забезпечується їх розміщення в стерилізатор.

Що стосується конструкції косметологічних інструментів, під час механічного чищення обличчя або процедури обробки нігтів пристосування не вислизають з рук косметолога, не травмують клієнта. Форма виробу дозволяє усунути ймовірність появи ран і шрамів на шкірі обличчя клієнтів салонів краси під час роботи.

 

Косметологічні інструменти на сайті «Медтехнології»


Для замовлення партії косметологічних інструментів для мережі салонів краси звертайтеся за консультацією в службу підтримки на сайті "Медтехнології". Компанія гарантує високу якість виробів, необхідних для проведення цілого комплексу косметологічних процедур.
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок