Медтехнологии
compare_arrows0

Ларингоскопи

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКлинок ларингоскопа Mc Intosh 2, звичайний, J-13-034
703 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Клинок ларингоскопа Mc Intosh 2, звичайний, J-13-034
Клинок ларингоскопа Mc Intosh 2, звичайний, J-13-034close

Клинок ларингоскопа Mc Intosh 2, звичайний, J-13-034 - це медичний прилад, який використовується для обстеження гортані, полегшує її швидку візуалізацію без необхідності вирівнювання глоткової і гортанний осей. Конструктивно він виконаний у вигляді рукоятки, до якої кріпляться змінні клинки з лампами.Особливості: У рукоятці розміщений джерело живлення ламп. Включення ламп відбувається автоматично ..

В наличии
more_vertКлинок ларингоскопа McIntosh №3, звичайний, J-13-036
703 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Клинок ларингоскопа McIntosh №3, звичайний, J-13-036
Клинок ларингоскопа McIntosh №3, звичайний, J-13-036close

Клинок ларингоскопа Mc Intosh №3, звичайний, J-13-036 - це медичний прилад, який використовується для обстеження гортані, полегшує її швидку візуалізацію без необхідності вирівнювання глоткової і гортанний осей. Конструктивно він виконаний у вигляді рукоятки, до якої кріпляться змінні клинки з лампами.Особливості:У рукоятці розміщений джерело живлення ламп.Включення ламп відбувається автомати..

В наличии
more_vertКлинок ларингоскопа Mc Intosh №4, звичайний, J-13-038
703 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Клинок ларингоскопа Mc Intosh №4, звичайний, J-13-038
Клинок ларингоскопа Mc Intosh №4, звичайний, J-13-038close

Медичний прилад, який використовується для обстеження гортані, полегшує її швидку візуалізацію без необхідності вирівнювання глоткової і гортанний осей. Конструктивно він виконаний у вигляді рукоятки, до якої кріпляться змінні клинки з лампами. Особливості:У рукоятці розміщене джерело живлення ламп.Включення ламп відбувається автоматично при приведенні клинків в робочий стан.Клинки ларингоскопа ви..

В наличии
more_vertНабір Ларингоскопічна Miller №1 - 4, із середньою ручкою, звичайний, J-13-155
Набір Ларингоскопічна Miller №1 - 4, із середньою ручкою, звичайний, J-13-155close

Для надання першої допомоги при непрохідності дихальних шляхів використовується ларингоскоп. Цей прилад допомагає забезпечити повноцінну вентиляцію легенів. Його називають правою рукою реаніматологів та анестезіологів. Також ларингоскоп використовують при проведенні досліджень і огляду гортані і глотки, при проведенні необхідних маніпуляцій.Особливості:Клинки багаторазові, прямі типу Міллер , виго..

В наличии
more_vertНабір звичайний Ларингоскопічна Mc Intosh (із середньою ручкою), набір з 4 клинків, J-13-151
Набір звичайний Ларингоскопічна Mc Intosh (із середньою ручкою), набір з 4 клинків, J-13-151close

Для надання першої допомоги при непрохідності дихальних шляхів використовується ларингоскоп. Цей прилад п омогает забезпечити повноцінну вентиляцію легенів. Його називають правою рукою реаніматологів та анестезіологів. Також ларингоскоп використовують при проведенні досліджень і огляду гортані і глотки, при проведенні необхідних маніпуляцій.Особливості:Клинки багаторазові, зігнуті по типу Mc Intos..

Нет в наличии
more_vertЛарингоскоп Mcintosh, в наборі 4 шпателя, SURGIWELOMED (ЛР)
8352 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ларингоскоп Mcintosh, в наборі 4 шпателя, SURGIWELOMED (ЛР)
Ларингоскоп Mcintosh, в наборі 4 шпателя, SURGIWELOMED (ЛР)close

Ларингоскоп McIntosh призначений для введення трубки інтубації в трахею, для огляду порожнини глотки і проведення різних маніпуляцій в умовах лікувально-профілактичних установ. Вузли кріплення клинків до рукоятки виконані за міжнародним стандартом ISO 7376/1 з приєднувальними розмірами, що забезпечують можливість застосування клинків зарубіжних моделей та їх повну взаємозамінність. Конструктивно у..

Нет в наличии
more_vertЛарингоскоп фіброоптіческой GT-005-204
8800 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ларингоскоп фіброоптіческой GT-005-204
Ларингоскоп фіброоптіческой GT-005-204close

Ларингоскоп фіброоптіческой GT-005-204 використовується для огляду порожнини глотки, введення інтубаційної трубки в трахею при ендотрахіальної наркозі, і проведення різних маніпуляцій.Характеристики:У корпусі рукоятки розташовані 2 елементи живлення типу С на 1,5 Вольт.Лампа освітлювача: 2,5 Вольт / 0,35А. У наборі три клинки: 92,44 і 134 мм.Включення ларингоскопа проводиться поворотом клинка до м..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок