Медтехнологии
compare_arrows0

Коробки стерилізаційні

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertCтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-12, JH-2001-32
980 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-12, JH-2001-32
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-12, JH-2001-32close

Стерилізаційні бікси літрів складаються з корпусу та кришки на шарнірі з накладкою, що одягається на вушко корпусу. У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс. Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до бікса.   Розміри: Розмір по внутрішній стороні - 340x160 мм, Розмір по зовнішній стороні - 350x170 мм...

В наличии
more_vertCтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-18, JH-2001-36
1245 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-18, JH-2001-36
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-18, JH-2001-36close

Особливості: Стерилізаційні бікси на 3, 6, 9, 12 і 18 літрів складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, одягається на вушко корпусу. У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс. Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.   Розміри: Розмір по внутрішній стороні -390x190 мм, Розмір по зовн..

В наличии
more_vertCтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-3, JH-2001-16
430 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-3, JH-2001-16
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-3, JH-2001-16close

Особливості: Стерилізаційні бікси на 3, 6, 9, 12 і 18 літрів складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, одягається на вушко корпусу. У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс. Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.   Розміри: Розмір по внутрішній стороні - 160 × 120 мм, Розмір по з..

В наличии
more_vertCтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-6, JH-2001-24
620 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-6, JH-2001-24
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-6, JH-2001-24close

Особливості: Стерилізаційні бікси складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, одягається на вушко корпусу. У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс. Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.   Розміри: Розмір по внутрішній стороні - 240 × 160 мм, Розмір по зовнішній стороні - 260 × 17..

В наличии
more_vertCтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-9, JH-2001-28
970 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-9, JH-2001-28
Cтерилізаційний бікс Schimmelbusch БІКС-КСК-9, JH-2001-28close

Особливості: Стерилізаційні бікси складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, яка одягається на вушко корпусу. У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс. Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.   Розміри: Розмір по внутрішній стороні - 290 × 160 мм, Розмір по зовнішній стороні - 310 ..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна (КСК-12)
1283 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Коробка стерилізаційна (КСК-12)
Коробка стерилізаційна (КСК-12)close

Коробка КСК-12 призначена для стерилізації в парових стерилізаторах, зберігання і доставки до місця використання перев'язувального матеріалу, операційної білизни, термостійких шприців, хірургічного та інших предметів медичного призначення.Особливості:Бікс медичний КСК-12 забезпечує збереження стерильності матеріалів не менше 3-х діб. Виготовляється з нержавіючої сталі.Застосовується в клініках, лі..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі за Schimmelbusch № 12 (КСК-12п)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі за Schimmelbusch № 12 (КСК-12п)close

Коробка КСК-12 призначена для стерилізації в парових стерилізаторах, зберігання і доставки до місця використання перев'язувального матеріалу, операційної білизни, термостійких шприців, хірургічного та інших предметів медичного призначення...

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-12ф)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-12ф)close

Особливості:Стерилізаційні бікси складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, яка одягається на вушко корпусу.У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс.Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.  Розміри:Діаметр – 340 ммВисота – 145 мм..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-18ф)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-18ф)close

Особливості:Стерилізаційні бікси складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, яка одягається на вушко корпусу.У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс.Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі.Характеристики:Діаметр - 340 ммВисота - 190 мм..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-3ф)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-3ф)close

Особливості:Стерилізаційні бікси складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, яка одягається на вушко корпусу.У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс.Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.  Розміри:Діаметр - 150 ммВисота - 150 мм..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-6ф)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-6ф)close

Особливості:Стерилізаційні бікси складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, яка одягається на вушко корпусу.У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс.Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі.Розміри:Діаметр - 240 мм.Висота - 165 мм...

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-9Ф)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по KONRICH (КСК-9Ф)close

Особливості:Стерилізаційні бікси складаються з корпусу і кришки на шарнірі з накладкою, яка одягається на вушко корпусу.У стінках корпусу є отвори для надходження пари в бікс.Отвори в стінах закриваються пластинами, які легко переміщуються і щільно прилягають до корпусу бікс.  Розміри:Діаметр - 290 ммВисота - 145 мм..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по Schimmelbusch № 3 (КСК-3п)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по Schimmelbusch № 3 (КСК-3п)close

Бікс стерилізаційна коробка , стерилізаційний барабан - металева коробка для стерилізації перев'язувального матеріалу і білизни в автоклаві і зберігання їх в операційних і перев'язувальних. Особливості:Пар при автоклавуванні потрапляє всередину біксу через отвори в стінці корпусу, які після вилучення біксу з автоклава закривають спеціальним пристосуванням. Виготовляють бікс  з нержавіючої с..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по Schimmelbusch № 6 (КСК-6п)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по Schimmelbusch № 6 (КСК-6п)close

Бікс стерилізаційна коробка , стерилізаційний барабан - металева коробка для стерилізації перев'язувального матеріалу і білизни в автоклаві і зберігання їх в операційних і перев'язувальних.Особливості:Пар при автоклавуванні потрапляє всередину біксу через отвори в стінці корпусу, які після вилучення біксу з автоклава закривають спеціальним пристосуванням. Виготовляють бікс  з нержавіючої стал..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по Schimmelbusch № 9 (КСК-9п)
Коробка стерилізаційна з нержавіючої сталі по Schimmelbusch № 9 (КСК-9п)close

Бікс стерилізаційна коробка , стерилізаційний барабан - металева коробка для стерилізації перев'язувального матеріалу і білизни в автоклаві і зберігання їх в операційних і перев'язувальних.Особливості:Пар при автоклавуванні потрапляє всередину біксу через отвори в стінці корпусу, які після вилучення біксу з автоклава закривають спеціальним пристосуванням. Виготовляють бікс  з нержавіючої стал..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна КСК-1п
710 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Коробка стерилізаційна КСК-1п
Коробка стерилізаційна КСК-1пclose

Бікс стерилізаційна коробка , стерилізаційний барабан - металева коробка для стерилізації перев'язувального матеріалу і білизни в автоклаві і зберігання їх в операційних і перев'язувальних.Особливості:Пар при автоклавуванні потрапляє всередину бікс через отвори в стінці корпусу, які після вилучення бікс з автоклава закривають спеціальним пристосуванням. Виготовляють бікс зазвичай з нержавіючої ст..

В наличии
more_vertКоробка стерилізаційна по KONRICH з нержавіючої сталі з фільтром №1 (КСК-1Ф)
Коробка стерилізаційна по KONRICH з нержавіючої сталі з фільтром №1 (КСК-1Ф)close

Бікс коробка стерилізаційна по KONRICH з нержавіючої сталі з фільтром №1 (КСК-1Ф), стерилізаційний барабан - металева коробка для стерилізації перев'язувального матеріалу і білизни в автоклаві і зберігання їх в операційних і перев'язувальних.Особливості:Пар при автоклавуванні потрапляє всередину бікс через отвори в стінці корпусу, які після вилучення бікс з автоклава закривають спец..

В наличии
more_vertЛоток для стерилізації інструменту TYPE 1 TDI 40 c4
700 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Лоток для стерилізації інструменту TYPE 1 TDI 40 c4
Лоток для стерилізації інструменту TYPE 1 TDI 40 c4close

Лоток для стерилізації інструменту TYPE 1 TDI 40 c4 призначений для організації, зберігання і стерилізації інструментів. Характеристики:Матеріал: медична нержавіюча сталь.Розмір: 191 x 70 x 32 мм.Бренд: MeddinsКраїна-виробник: Україна..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок