Медтехнологии
compare_arrows0

Офтальмологічні інструменти

Як обрати офтальмологічні інструменти

Офтальмологічні інструменти, які можна купити на сайті "Медтехнології" (Україна), умовно поділяють на дві групи медичних інструментів. Інструмент офтальмологічний загального призначення, необхідний для використання при проведенні загальних процедур і для оперативного хірургічного втручання. Тоді як офтальмологічне обладнання спеціального призначення потрібно для конкретних операцій і для вузького кола фахівців державних установ і приватних клінік.

Компанія "Медтехнології" забезпечуює поставки на ринок фіксуючих, допоміжних, розширювальних і ріжучих медичних приладів.

Різновиди офтальмологічних інструментів

  1. Повікотримач. Медичний прилад представлений в двох модифікаціях. Відмінності між повікотримачами по Мюллеру і інструментами з гвинтовою фіксації по Кастровьехо існує на рівні конструктивних особливостей і числа зубчиків.
  2. Повікопід'ємникі. Вибір інструмента, що застосовується в відділеннях мікрохірургії ока, залежить від розмірів. Має просту і зрозумілу конструкцію, так як випускається у вигляді лопатки зігнутої форми з ручкою, виготовленої з міцних матеріалів.
  3. Зонди очні. Офтальмологічний інструментарій повинен використовуватися виключно для промивання слізного каналу.
  4. Ножі. Вид медичних інструментів, який спрощує втручання в область очного яблука.
  5. Розширювачі слізних каналів по Вілдер з гострим кінчиком у вигляді голки.

Особливості офтальмологічних інструментів

Всі товари, представлені в розділі офтальмологічних інструментів, зроблені з нержавіючої сталі, стійкої до різкого перепаду температур і впливу дезінфікуючих розчинів. Такі медичні прилади відрізняються легкістю і компактністю, враховуючи сферу їх застосування.

До переваг використання такого роду інструментарію відносять максимальну точність роботи, оскільки мінімальні відхилення в діях лікаря здатні пошкодити важливий для людини орган.

Можливості офтальмологічних інструментів

Офтальмологічні інструменти необхідні для лікування і діагностики захворювань органів зору. Завдяки випуску ряду медичних приладів, широко застосовуваних у офтальмології, вдалося зробити хірургічне втручання більш ефективним і безпечним для пацієнтів державних установ і приватних клінік. Застосування спеціалізованих медичних приладів сприяло введенню в звичайну медичну практику реконструктивних операцій, імплантації кришталика і т.д.

Офтальмологічні інструменти на сайті «Медтехнології»

Інструменти, купити які можна за хорошою ціною на сайті компанії "Медтехнології", призначені для фахівців і лікарів відділення офтальмології або спеціалізованих клінік лазерної мікрохірургії ока для своєчасної діагностики захворювань ока і оперативного втручання. Доставка здійснюється у всі міста України. Звертайтеся до працівників компанії, щоб отримати більш детальну інформацію про доступні на сайті офтальмологічних інструментах.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT