Медтехнологии
compare_arrows0

Стоматологічні інструменти

Інструмент стоматологічний - це досить великий спектр аксесуарів, які вибираються, відштовхуючись від специфіки проведених маніпуляцій. Наш ресурс пропонує широкий асортимент приладів для використання в сфері стоматології, а саме для:

 1. установки пломбувального матеріалу
 2. проведення огляду ротової порожнини
 3. протезування зубів
 4. маніпуляцій із зубними каналами
 5. проведення вилучень зубів
 6. усунення нальоту і відкладень на зубах
 7. вирівнювання зубного ряду

Інтернет-магазин надає вибір будь-яких стоматологічних інструментів за справедливою не завищеною ціною.

У нас Ви зможете купити: спеціальні зонди, стоматологічні дзеркала, комплекти ендодонтії пломбування інструменти, зубні бори, комплекти для огляду і багато іншого.

Особливості стоматологічних інструментів

Лікар-стоматолог проводить масу різних маніпуляцій, для кожної з яких необхідний спеціальний інструмент. Щоб уникнути занесення інфекцій в ротову порожнину, використовують тільки стерильні, якісні інструменти.

Головні підручні інструменти стоматолога, які є основою всього стоматологічного набору, це:

 1. Дзеркало - пристосування, завдяки якому доктор проводить основну діагностику стану ротової порожнини.
 2. Стоматологічний пінцет. Головні його завдання в транспортуванні від столу в ротову порожнину необхідних предметів, наприклад ватного тампона.
 3. Зонд - багатофункціональний пристрій. Його також використовують для діагностики і виявлення тріщин, карієсу і інших пошкоджень зуба.
 4. Спеціальний лоток, в якому зберігаються всі перераховані вище інструменти. Даний об'єкт зручно розміщується на робочому столі стоматолога і забезпечує стерильність всіх речей.

Крім підручного інструменту у всіх наборах також є бори. Це спеціальний предмет для роботи з твердими тканинами зуба. Їх використовують для розтину зуба або коронки, усунення карієсу, обробки пломби або тріщин емалі. Бори можуть бути різного розміру і форм, їх вибирають в залежності від виду стоматологічних маніпуляцій.

Придбати стоматологічні інструменти

Купити стоматологічні інструменти, які будуть відповідати світовим стандартам, можна в нашому магазині. Ми пропонуємо стоматологічне пристосування за найкращими цінами.

Купити будь-яку товарну позицію, а також оформити послугу - доставка по Україні можна прямо на нашому сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном.

Вопросы о категории Стоматологічні інструменти
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT