Медтехнологии
compare_arrows0

Медичні меблі

Під медичними меблями маються на увазі не просто дивани і м'які куточки в звичному розумінні цього слова. Меблі для монтажу в медичних установах і приватних клініках відрізняється від побутових меблів не тільки матеріалом, з якого вони виготовлені. Медичні меблі характеризуються підвищеною функціональністю і простотою транспортування.

Купити медичні меблі в Україні

Медичні меблі, які можна придбати в інтернет-магазині "Медтехнології", виготовляються з міцних матеріалів, завдяки чому вони стають надійними. Крім цього, предмет медичних меблів відноситься до дійсно мобільних і ергономічних агрегатів.

Загальні медичні меблі мають тривалий термін служби.

Їх виготовляють з матеріалів, які можна дезінфікувати за допомогою агресивних миючих засобів. Пластик або метал часто використовується у виробництві професійних меблів для державних закладів охорони здоров'я та приватних клінік.

Розробляються моделі медичних меблів пастельних відтінків. У модельному ряді меблів для лікарні навряд чи вдасться знайти обладнання

яскравих і зухвалих кольорів.

Ідеально підходить для різних груп людей.

Пересувні медичні меблі мають спеціально вбудовані поворотні колеса для руху в наступну палату.

З огляду на особливості використання медичних меблів, важливою перевагою предметів загального призначення, що використовуються в державних лікарнях і приватних клініках, є їх безшумність.

Медичні меблі: різновиди

Мабуть, найскладнішим для реалізації вважається хірургічне ліжко, яке призначене для догляду за пацієнтами після проведення операції. Цей предмет медичних меблів не тільки повинен задовольняти потреби пацієнта у важкому стані, але і забезпечувати простоту роботи медичного персоналу, після установки медичного монітора і штатива для інфузій, які відстежують його загальний стан і життєздатність.

  1. Ліжка загального призначення використовуються для установки в пологових будинках і післяопераційних приміщеннях. Дуже популярні медичні меблі з регульованим підйомом голови і обігрівом.
  2. Кушетки розміщуються у оглядових та кабінетах лікарів для проходження обов'язкового медогляду.
  3. У державних лікарнях і приватних клініках наявність медичних або гінекологічних крісел є обов'язковою. Такі вироби прості в експлуатації і не вимагають особливого догляду.
  4. Медичні візки можна знайти в будь-якому медичному закладі, і вони є обов'язковими медичними меблями, необхідними для перевезення пацієнтів . Виготовлений з пластику і оснащений відкидними ніжками і поворотним колесам для зручного транспортування з одного місця в інше.
  5. При проектуванні медичних шаф в якості основних матеріалів використовуються скло і метал, за якими легко доглядати.
  6. Все частіше в кабінетах лікарів встановлюються екрани для забезпечення комфортного прийому пацієнтів під час регулярних медичних оглядів.

Під час виготовлення медичних меблів виробник орієнтується на виробництво моделей з гладкою і стійкою до агресивного миючого засобу поверхні. Крім цього, меблі та обладнання повинні бути стійкими до ультрафіолетових променів. Важливим критерієм вибору матеріалу є низька теплопровідність, коли мова йде про стільці і медичні банкети загального призначення.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT