Медтехнологии
compare_arrows0

Гінекологічні крісла

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКрісло гінекологічне КГ-1м Аліса
32340 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КГ-1м Аліса
Крісло гінекологічне КГ-1м Алісаclose

Крісло гінекологічне КГ-1м Аліса призначене для проведення гінекологічних обстежень, маніпуляцій, а також малих хірургічних втручань в умовах спеціалізованих кабінетів лікарень та клінік.Особливості:Конструкція. Основою конструкції є надійна зварна рама з товстостінної сортової металевої труби та основа з широкою базою. Конструкція несучої частини дозволяє впевнено витримувати навіть надмірні нава..

В наличии
more_vertКрісло КГ-1 гінекологічне
16500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло КГ-1 гінекологічне
Крісло КГ-1 гінекологічнеclose

Крісло КГ-1М призначене для проведення гінекологічних обстежень і різних процедур в гінекологічних кабінетах, а також при малих хірургічних втручаннях.Особливості:Конструктивно гінекологічне крісло КГ-1М виконане у вигляді суцільнозварної рамної конструкції з сортової сталевої труби, на якій розташовані рухливі м'яке сидіння і спинка з основою з пенополиуретана, обтягнуті винилискожей за безшовною..

В наличии
more_vertКрісло гінекологічне КГ-01
17300 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КГ-01
Крісло гінекологічне КГ-01close

Призначено для проведення гінекологічних обстежень, процедур, а також дрібних хірургічних втручань. Складається з металевого каркаса з полімерним покриттям і двох ступенів, сидіння, спинки, обтягнутих вінілісшкірою. Каркас виконаний з металевої труби прямоуголний перетину. Спинка з механічним регулюванням кута нахилу (кут нахилу спинки 26 град.). Підстава крісла встановлено на чотири опори, д..

В наличии
more_vertКрісло гінекологічне КГ-1М
11000 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КГ-1М
Крісло гінекологічне КГ-1Мclose

Крісло КГ-1М призначений для проведення гінекологічних обстежень і різних процедур в гінекологічних кабінетах, а також при малих хірургічних втручаннях. Крісло встановлено на чотири опори - на дві гумові передні і дві металеві задні, які регулюються по висоті для створення стійкості підстави на нерівній поверхні.Особливості:На кріслі жорстко встановлені металеві підлокітники і рухливі пластикові п..

В наличии
more_vertКрісло гінекологічне КГ-1МЕ
9300 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КГ-1МЕ
Крісло гінекологічне КГ-1МЕclose

Крісло КГ-1МЕ застосовується для проведення гінекологічних обстежень, різних процедур, а також при малих хірургічних втручаннях в гінекологічних кабінетах і пологових відділеннях.Особливості:До передньої частини підстави шарнірно кріпиться відкидна одноступенева підніжка.Ложе крісла і підніжка мають безшовну оббивку медичним шкірзамінником.Колір оббивки вибирається за бажанням замовника. Крісло ма..

В наличии
more_vertКрісло гінекологічне КГ-2М
17200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КГ-2М
Крісло гінекологічне КГ-2Мclose

Надійне і практичне гінекологічне крісло Кг- 2М широко використовується в гінекологічних кабінетах для проведення обстежень та різних процедур, а також при малих хірургічних втручаннях. Також завдяки більш широкому сидінню можна використовувати в урології.Особливості:Крісло дозволяє надавати різні положення тіла пацієнта, в тому числі антітренделенбург. Для підвищення стійкості крісло встановлено ..

В наличии
more_vertКрісло гінекологічне КГ-3Е з електроприводом
58300 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КГ-3Е з електроприводом
Крісло гінекологічне КГ-3Е з електроприводомclose

Гінекологічне крісло КГ-3Е з електроприводом являє собою зручне і практичне рішення для оснащення гінекологічного кабінету, що дозволяє проводити процедури і малі хірургічні втручання максимально комфортно для лікаря і пацієнта.Особливості:Сидіння крісла, за допомогою електроприводу, приймає найбільш підходяще положення, в тому числі Тренделенбург і зворотний Тренделенбург без додаткових зусиль.Кр..

Предзаказ
more_vertКрісло гінекологічне КРГ-1
14400 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КРГ-1
Крісло гінекологічне КРГ-1close

КРГ-1 просте у використанні оглядове крісло, яке розроблено спеціально для гінекологічних та урологічних процедур. Особливості:Крісло має двосекційний ложе, прості у використанні варіанти регулювання, що дозволяє адаптувати крісло під особливості статури будь-якого пацієнта. Опори для рук і підколінниками поворотні і регульовані по висоті. Спинка крісла обладнана утримувачем для одноразових рушни..

В наличии
more_vertКрісло гінекологічне КРГ-2
58900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло гінекологічне КРГ-2
Крісло гінекологічне КРГ-2close

КРГ-2 просте у використанні оглядове крісло, розроблене спеціально для гінекологічних та урологічних процедур.Особливості:Крісло має двосекційне ложе та знімну секцію для ніг.Обладнано трьома електродвигунами, що дозволяє без складнощів регулювання адаптувати крісло під особливості статури будь-якого пацієнта.Опори для рук та підколінники поворотні та регульовані по висоті.Комплектується пультом к..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок