Медтехнологии
compare_arrows0

Медичні крісла

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКрісло сорбційне ВР
10400 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло сорбційне ВР
Крісло сорбційне ВРclose

Крісло сорбційне ВР призначений для комфортного розміщення пацієнта в сидячому або лежачому положеннях під час проведення процедури забору крові, цитостатичної лікування і процедури діалізу. Крісло складається з трьох секцій, оббитих медичним шкірзамінником.Особливості:Головний і ножна секції регулюються завдяки підйомним механізмом Rastomat по куту нахилу по відношенню до сидіння, що дозволяє над..

В наличии
more_vertКрісло Барані КВ-1 (для перевірки вестибулярного апарату)
Крісло Барані КВ-1 (для перевірки вестибулярного апарату)close

Крісло Барані використовується для перевірки вестибулярного апарату у пацієнта, шляхом його обертання навколо своєї осі. КВ-1 являє собою сидіння, встановлене на чотири нерухомі опори.Особливості:У задній його частині жорстко кріпиться ручка, за допомогою якої крісло приводиться в обертальний рух. Для безпеки пацієнта крісло має ланцюжок-застібку.Габаритні розміри КВ-1: 780 * 780 * 1550 мм.Характе..

В наличии
more_vertКрісло косметологічне КОСМО
13500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло косметологічне КОСМО
Крісло косметологічне КОСМОclose

Косметологічне крісло Космо призначене для розміщення пацієнтів при виконанні педикюру і інших косметологічних процедур.Особливості:Крісло складається з трьох секцій; секція для ніг складається з двох частин і встановлена ​​рухомо на петлях і фіксуються затисками. Висота спинки регулюється затискачем.Підлокітники встановлені на каркас крісла на обертових шарнірах і можуть відкидатися назад. Передн..

В наличии
more_vertКрісло медичне КРО-1
55100 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло медичне КРО-1
Крісло медичне КРО-1close

Сучасний ЛОР-кабінет повинен бути обладнаний спеціалізованим кріслом пацієнта, яке дозволяє проводити процедури як у вертикальному положенні, так і в горизонтальному. Завдяки ЛОР-крісла для лікаря створюються всі умови для швидкого доступу до пацієнта без зайвих витрат часу на вибір положення пацієнта.   Функціональні характеристики:   крісло легко трансформується з операційного..

В наличии
more_vertКрісло медичне СК-2
52900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло медичне СК-2
Крісло медичне СК-2close

Стоматологічне крісло - надійна, компактна, доцільна конструкція, що полегшує роботу лікаря і забезпечує комфорт пацієнта.   Функціональні характеристики:   масивна збалансована основа, яка дозволяє витримати тіло пацієнта в горизонтальному і вертикальному положеннях. Регулювання нахилу спинки 0-90 ° електромеханічний привід без шуму і вібрацій дозволяє проводити склад..

В наличии
more_vertКрісло отоларингологічне КО-1
13500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло отоларингологічне КО-1
Крісло отоларингологічне КО-1close

Крісло отоларингологічне КО-1 призначений для проведення ЛОР-процедур, фізіотерапевтичних процедур і оглядів в ЛОР і физиокабинет.Конструкція крісла дозволяє проводити наступні маніпуляції з пацієнтом:регулювання сидіння по висоті;надійну фіксацію голови і шийного відділу в зручному положенні за допомогою м'якого підголівника;м'які регульовані підлокітники дозволяють створювати для пацієнта максим..

В наличии
more_vertКрісло електромеханічне КрХт-2
58900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Крісло електромеханічне КрХт-2
Крісло електромеханічне КрХт-2close

Крісло КрХт-2 використовується на станціях переливання крові, в відділеннях хіміотерапії, гемодіалізу, трансфузіології.Ергономічність крісла забезпечується спеціальними механізмами і особливостями конструкції елементів крісла.Основні характеристики:Підстава крісла на ніжках, за допомогою яких регулюється положення на підлозі.Висота регулюється електропідйомником - від 650мм до 950ммНахил спинки ре..

В наличии
more_vertМобільний стоматологічне крісло СК-1
13600 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Мобільний стоматологічне крісло СК-1
Мобільний стоматологічне крісло СК-1close

Призначено для роботи лікаря-стоматолога на виїзді, для кабінету з обмеженою площею, для сільських фельдшерських пунктів та інше. Крісло стоматологічне являє собою каркасну конструкцію з металевих профілів з порошковим фарбуванням, на яку встановлені м'які елементи: підголовник, спинка, сидіння, підлокітники, підставка під ноги.Особливості:Всі рухомі елементи виготовлені з нержавіючої сталі. У скл..

В наличии
more_vertПідйомне крісло-реклайнер
26370 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Підйомне крісло-реклайнер
Підйомне крісло-реклайнерclose

Підйомне крісло-реклайнер з електромотором. Призначено для: забезпечення комфортного положення людям з обмеженими фізичними можливостямидля розміщення в медичних установах, в палатах тяжкохворих, які потребують цілодобового догляду, з метою комфортного розміщення доглядальницікрім того подібні крісла успішно використовуються в пологових будинках, в палатах, де розміщуються породіллі в післяполого..

Медичне крісло – невід'ємна деталь медичних установ. В ньому розміщується пацієнт під час проведення нескладної операції під місцевою анестезією, обстеження, профілактичної або лікувальної маніпуляції.

Медичні крісла бувають:

  • гінекологічними. Відмітна деталь – тримачі для ніг. Створені для проведення операцій, огляду та діагностики;

  • донорськими. Підходять для проведення гемодіалізу і забору крові. Часто мають трирівневу конструкцію і регульовані по висоті підлокітники;

  • косметологічними. Призначені для масажних кабінетів, СПА і косметичних клінік;

  • отоларингологическими. Частіше мають складну конструкцію для полегшення виконання процедур;

  • офтальмологічними. Можуть бути інтегровані з додатковим обладнанням. Призначені для тривалих процедур;

  • стоматологічними. Важлива деталь – лівобічний підлокітник для доступу лікаря до пацієнта і ножна регулювання підголівнику і спинки;

  • урологічними. Деякі моделі можуть трансформуватися в операційний стіл, що зручно в багатопрофільних клініках;

  • хірургічними. Під час проведення нескладних і нетривалих операцій можуть замінити операційний стіл.

Дизайн і конструкція медичного крісла залежить від його призначення. Але в кожному випадку вона спроектована таким чином, щоб максимально задовольнити всі потреби пацієнта.

Важливо, щоб у медичному кріслі пацієнт міг прийняти природну позу. Тому при виборі важливо звернути увагу на наявність фіксаторів для ніг, підлокотники і положення тазової і головний секцій.

В магазині «Медетхнологии» представлені медичні крісла для будь-якого медичного кабінету. Реєструйтеся на сайті, додайте товар в корзину і оформляйте замовлення онлайн.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок