Медтехнологии
compare_arrows0

Діагностичні кушетки

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКушетка діагностична КД
7400 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КД
Кушетка діагностична КДclose

Кушетка діагностична КД призначена для комфортного розміщення пацієнтів при проведенні медичних процедур.Особливості:Складається з обтягнутих вінілісшкірою сидіння і підголівника, встановлених на посилений металевий каркас з полімерним покриттям.Положення підголівника може бути горизонтальним або бути встановлена ​​між 15 ° ÷ 45 °...

В наличии
more_vertКушетка діагностична КМД - 4
7904 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КМД - 4
Кушетка діагностична КМД - 4close

Кушетка діагностична КМД-4 є аналогом популярної моделі оглядових кушеток КМО-1, але з більшою висотою і так само призначена для комфортного розміщення пацієнтів, при проведенні приладового діагностування, медичних оглядів, процедур.Особливості:Каркас кушетки виготовлений з профільної труби 25х25 мм. з використанням технології «гнутих труб», що забезпечує міцність і естетичну привабливість вироби...

В наличии
more_vertКушетка діагностична КМД-5
34990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КМД-5
Кушетка діагностична КМД-5close

Кушетка Кмд-5 призначена для розміщення пацієнта при проведенні ендоскопічних процедур. Була розроблена для максимальної зручності роботи лікарів і комфорту пацієнтів, враховуючи всі побажання і пропозиції фахівців.Особливості:Кушетка оснащена електричним підйомником з провідним пультом управління.Оснащена регульованими по висоті підголівником.Бічна опора призначена для зручного розміщення пацієнт..

В наличии
more_vertКушетка діагностична КМД-6
8430 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КМД-6
Кушетка діагностична КМД-6close

Кушетка діагностична КМД-6 є аналогом популярної моделі оглядових кушеток КМО-2, але з більшою висотою і так само призначена для комфортного розміщення пацієнтів, при проведенні приладового діагностування, медичних оглядів, процедур.Особливості:Каркас кушетки виготовлений з профільної труби 25х25 мм. з використанням технології «гнутих труб», що забезпечує міцність і естетичну привабливість вироби...

В наличии
more_vertКушетка для промивання кишечника КД-ПК
9500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка для промивання кишечника КД-ПК
Кушетка для промивання кишечника КД-ПКclose

Кушетка діагностична КД призначена для проведення певних медичних процедур.Особливості:Складається з обтягнутих вінілісшкірою сидіння і підголівника, встановлених на посилений металевий каркас з полімерним покриттям.Ложе в середній частині має отвір, завдяки чому промивання кишечника здійснюється згідно встановлених медичних вимог. Використовується в стаціонарному режимі...

В наличии
more_vertКушетка медична проктологічна КМП-11
18200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка медична проктологічна КМП-11
Кушетка медична проктологічна КМП-11close

КМП-11 проста у використанні кушетка, яка розроблена спеціально для розміщення пацієнтів при проведенні оглядів, діагностики та процедур в проктології.Особливості:Для дотримання гігієнічності процедур, передбачено наявність піддону з нержавіючої сталі і механізму для кріплення рулону з одноразовими простирадлами.Кушетка має трьохсекційне ложе.Можливість регулювання кута нахилу спинної частини ложе..

В наличии
more_vertКушетка офтальмологічна СО-1 (стіл офтальмологічний)
9900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка офтальмологічна СО-1 (стіл офтальмологічний)
Кушетка офтальмологічна СО-1 (стіл офтальмологічний)close

Кушетка СО-1 призначена для розміщення пацієнта при проведенні офтальмологічних (косметологічних) маніпуляцій. Застосовується в умовах офтальмологічних кабінетів і клінік, косметологічних клінік і центрів.  Особливості: Конструктивною особливістю кушетки є регульований по висоті підголівник, позиціонування якого щодо ложа проводиться плавно. Над підголовником кушетки розташована підста..

В наличии
more_vertКушетка процедурна КП
5200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка процедурна КП
Кушетка процедурна КПclose

Кушетка процедурна КП застосовується в процедурних кабінетах для проведення загальних оглядів і процедур в медичних кабінетах.Особливості:Відмінною особливістю кушетки є відсутність регульованого підголівника.Висота кушетки зафіксована по висоті.Для зручності транспортування виріб поставляється в розібраному вигляді.За бажанням замовника можливе постачання суцільнозварний кушетки для стійкості вир..

В наличии
more_vertСтіл офтальмологічний СО-1
15800 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стіл офтальмологічний СО-1
Стіл офтальмологічний СО-1close

Призначення:  Призначені для комфортного і безпечного розміщення пацієнта під час проведення офтальмологічних маніпуляцій.Особливості:Конструктивні особливості столу офтальмологічного СО-1Для комфортної роботи лікаря-офтальмолога передбачена підставка для рук, яка регулюється по висоті.Оптимальне положення голови пацієнта під час операцій або процедур забезпечується регулюванням підголів..

В наличии
more_vertСтіл офтальмологічний СО-2 (з колесами)
24890 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стіл офтальмологічний СО-2 (з колесами)
Стіл офтальмологічний СО-2 (з колесами)close

Призначення:Призначені для комфортного і безпечного розміщення пацієнта під час проведення офтальмологічних маніпуляцій.Особливості:Мобільна версія столу СО-2, яка полегшує використання столу у відділенні з невеликою площею. Після установки за місцем використання колеса столу прибираються попарно за допомогою важелів і стіл займає фіксоване стійке положення.Для комфортної роботи лікаря-офтальмолог..

В наличии
more_vertСтіл офтальмологічний СО-3
41500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стіл офтальмологічний СО-3
Стіл офтальмологічний СО-3close

Призначення:Призначені для комфортного і безпечного розміщення пацієнта при проведенні офтальмологічних маніпуляцій.Конструктивні особливості столу офтальмологічного СО-31. Стіл оснащений електричним підйомником з провідним пультом управління.2. Регулювання по висоті в межах 300 мм3. Для комфортної роботи лікаря-офтальмолога передбачена підставка для рук, яка регулюється по висоті.4. Оптимальне по..

Види та особливості діагностичних кушеток

Облаштування будь-якого медичного кабінету або операційного блоку передбачає необхідність розміщення спеціалізованих меблів, і діагностична кушетка є базовим атрибутом такого приміщення. Вона використовується поряд зі стійками для приладів та металевими стелажами. Вибір моделі залежить від призначення, галузі медицини та маніпуляцій, що проводяться. У каталозі компанії «Медтехнології» ви знайдете столи та кушетки діагностичні для будь-яких цілей та завдань. Ми допоможемо підібрати обладнання з урахуванням ваших побажань та потреб.

Які діагностичні кушетки бувають?

У нашому каталозі представлені такі види діагностичних кушеток:

  • класична стаціонарна;
  • мобільна кушетка на колесах та з регулюванням висоти;
  • офтальмологічна;
  • проктологічна;
  • процедурна;
  • для промивання кишківника.

Також у цьому каталозі представлений широкий вибір офтальмологічних столів для проведення операцій та спеціальних процедур. Для маніпуляційних та кабінетів вузьких фахівців рекомендуємо замовити оглядові кушетки та інше медичне обладнання.

Конструктивні особливості та призначення

Від оглядових видів диагностичні кушетки відрізняються збільшеною висотою ложа, що дозволяє доктору проводити маніпуляції в положенні стоячи без будь-якого дискомфорту. За допомогою ступінчастого механізму секція для голови регулюється за рівнем нахилу. У виробництві використовуються матеріали, стійкі до дії дезінфікуючих засобів та механічних пошкоджень. Основи для кушеток виготовляються за технологією гнутих труб. Міцна конструкція та зручне ложе забезпечують високий рівень комфорту пацієнту. Сучасний дизайн дозволяє встановлювати медичні меблі в будь-якому лікувально-профілактичному закладі.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок