Медтехнологии
compare_arrows0

Кушетки діагностичні

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКушетка діагностична КД
7400 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КД
Кушетка діагностична КДclose

Кушетка діагностична КД призначена для комфортного розміщення пацієнтів при проведенні медичних процедур.Особливості:Складається з обтягнутих вінілісшкірою сидіння і підголівника, встановлених на посилений металевий каркас з полімерним покриттям.Положення підголівника може бути горизонтальним або бути встановлена ​​між 15 ° ÷ 45 °...

В наличии
more_vertКушетка діагностична КМД - 4
7650 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КМД - 4
Кушетка діагностична КМД - 4close

Кушетка діагностична КМД-4 є аналогом популярної моделі оглядових кушеток КМО-1, але з більшою висотою і так само призначена для комфортного розміщення пацієнтів, при проведенні приладового діагностування, медичних оглядів, процедур.Особливості:Каркас кушетки виготовлений з профільної труби 25х25 мм. з використанням технології «гнутих труб», що забезпечує міцність і естетичну привабливість вироби...

В наличии
more_vertКушетка діагностична КМД-5
34990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КМД-5
Кушетка діагностична КМД-5close

Кушетка Кмд-5 призначена для розміщення пацієнта при проведенні ендоскопічних процедур. Була розроблена для максимальної зручності роботи лікарів і комфорту пацієнтів, враховуючи всі побажання і пропозиції фахівців.Особливості:Кушетка оснащена електричним підйомником з провідним пультом управління.Оснащена регульованими по висоті підголівником.Бічна опора призначена для зручного розміщення пацієнт..

В наличии
more_vertКушетка діагностична КМД-6
8430 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка діагностична КМД-6
Кушетка діагностична КМД-6close

Кушетка діагностична КМД-6 є аналогом популярної моделі оглядових кушеток КМО-2, але з більшою висотою і так само призначена для комфортного розміщення пацієнтів, при проведенні приладового діагностування, медичних оглядів, процедур.Особливості:Каркас кушетки виготовлений з профільної труби 25х25 мм. з використанням технології «гнутих труб», що забезпечує міцність і естетичну привабливість вироби...

В наличии
more_vertКушетка для промивання кишечника КД-ПК
9500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка для промивання кишечника КД-ПК
Кушетка для промивання кишечника КД-ПКclose

Кушетка діагностична КД призначена для проведення певних медичних процедур.Особливості:Складається з обтягнутих вінілісшкірою сидіння і підголівника, встановлених на посилений металевий каркас з полімерним покриттям.Ложе в середній частині має отвір, завдяки чому промивання кишечника здійснюється згідно встановлених медичних вимог. Використовується в стаціонарному режимі...

В наличии
more_vertКушетка медична проктологічна КМП-11
18200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка медична проктологічна КМП-11
Кушетка медична проктологічна КМП-11close

КМП-11 проста у використанні кушетка, яка розроблена спеціально для розміщення пацієнтів при проведенні оглядів, діагностики та процедур в проктології.Особливості:Для дотримання гігієнічності процедур, передбачено наявність піддону з нержавіючої сталі і механізму для кріплення рулону з одноразовими простирадлами.Кушетка має трьохсекційне ложе.Можливість регулювання кута нахилу спинної частини ложе..

В наличии
more_vertКушетка офтальмологічна СО-1 (стіл офтальмологічний)
9900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка офтальмологічна СО-1 (стіл офтальмологічний)
Кушетка офтальмологічна СО-1 (стіл офтальмологічний)close

Кушетка СО-1 призначена для розміщення пацієнта при проведенні офтальмологічних (косметологічних) маніпуляцій. Застосовується в умовах офтальмологічних кабінетів і клінік, косметологічних клінік і центрів.  Особливості: Конструктивною особливістю кушетки є регульований по висоті підголівник, позиціонування якого щодо ложа проводиться плавно. Над підголовником кушетки розташована підста..

В наличии
more_vertКушетка процедурна КП
5200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кушетка процедурна КП
Кушетка процедурна КПclose

Кушетка процедурна КП застосовується в процедурних кабінетах для проведення загальних оглядів і процедур в медичних кабінетах.Особливості:Відмінною особливістю кушетки є відсутність регульованого підголівника.Висота кушетки зафіксована по висоті.Для зручності транспортування виріб поставляється в розібраному вигляді.За бажанням замовника можливе постачання суцільнозварний кушетки для стійкості вир..

В наличии
more_vertСтіл офтальмологічний СО-1
15800 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стіл офтальмологічний СО-1
Стіл офтальмологічний СО-1close

Призначення:  Призначені для комфортного і безпечного розміщення пацієнта під час проведення офтальмологічних маніпуляцій.Особливості:Конструктивні особливості столу офтальмологічного СО-1Для комфортної роботи лікаря-офтальмолога передбачена підставка для рук, яка регулюється по висоті.Оптимальне положення голови пацієнта під час операцій або процедур забезпечується регулюванням підголів..

В наличии
more_vertСтіл офтальмологічний СО-2 (з колесами)
24890 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стіл офтальмологічний СО-2 (з колесами)
Стіл офтальмологічний СО-2 (з колесами)close

Призначення:Призначені для комфортного і безпечного розміщення пацієнта під час проведення офтальмологічних маніпуляцій.Особливості:Мобільна версія столу СО-2, яка полегшує використання столу у відділенні з невеликою площею. Після установки за місцем використання колеса столу прибираються попарно за допомогою важелів і стіл займає фіксоване стійке положення.Для комфортної роботи лікаря-офтальмолог..

В наличии
more_vertСтіл офтальмологічний СО-3
41500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стіл офтальмологічний СО-3
Стіл офтальмологічний СО-3close

Призначення:Призначені для комфортного і безпечного розміщення пацієнта при проведенні офтальмологічних маніпуляцій.Конструктивні особливості столу офтальмологічного СО-31. Стіл оснащений електричним підйомником з провідним пультом управління.2. Регулювання по висоті в межах 300 мм3. Для комфортної роботи лікаря-офтальмолога передбачена підставка для рук, яка регулюється по висоті.4. Оптимальне по..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок