Медтехнологии
compare_arrows0

Підставки для стерильної тари

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertПідставка для стерильної тари Пб
6480 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Підставка для стерильної тари Пб
Підставка для стерильної тари Пбclose

Підставки для стерильної тари використовують в перев'язувальних та маніпуляційних кабінетах лікувальних установ.Стерильна тара, коробки (бікси) після процесу стерилізації повинні бути встановлені і закріплені на спеціальних пересувних підставках. Під час проведення операцій або процедур з використанням стерильного шовного або перев'язувального матеріалу, інструментів, стерильного білизни, відкрива..

В наличии
more_vertПідставка з чашею Пч-2
1980 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Підставка з чашею Пч-2
Підставка з чашею Пч-2close

Підставки з чашами застосовують для комплектування робочого місця лікаря-стоматолога в умовах відсутності системи зливу. Підставки представляють собою автономну пересувну конструкцію на колесах і використовуються в стоматологічних кабінетах сільських лікарень, фельдшерських пунктів.Особливості:Каркас підставки виготовлений з металевої профільної труби, приварена до основи.Завдяки ступінчастою регу..

В наличии
more_vertПідставка під бікс СТ-ПБ
5300 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Підставка під бікс СТ-ПБ
Підставка під бікс СТ-ПБclose

Підставка під бікс медична АТОН ПБ призначена для встановлення бікса та відкриття-закриття його кришки натисканням ноги на педаль.Особливості:Використовується з біксом круглої форми діаметром від 240 до 395 мм та об'ємом від 6-ти до 18-ти літрів.Підставка оснащена механізмом регулювання по висоті, а також механізмом фіксації бікса від можливого перекидання під час відкриття кришки...

В наличии
more_vertПідставка під бікс ПБ
5370 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Підставка під бікс ПБ
Підставка під бікс ПБclose

Підставка під бікс ПБ призначена для зручного розміщення і використання стерилізаційних коробок КСК в операційних і процедурних кабінетах під час проведення операцій. Особливості:Для зручності доступу до інструменту підставка оснащується майданчиком з рухомим важелем, що дозволяє відкривати коробку і діставати стерильний інструмент під час проведення операцій без допомоги рук. Для цього в нижній ч..

Нет в наличии
more_vertПідставки для стерильної тари Пб-1
2774 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Підставки для стерильної тари Пб-1
Підставки для стерильної тари Пб-1close

Стерильна тара, коробки (бікси) після процесу стерилізації повинні бути встановлені і закріплені на спеціальних пересувних підставках. Під час проведення операцій або процедур з використанням стерильного шовного або перев'язувального матеріалу, інструментів, стерильного білизни, відкривання і закривання кришки бікс здійснюється за допомогою важеля пристрою. Каркас підставки виготовлений з металево..

Вопросы о категории Підставки для стерильної тари
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок