Медтехнологии
compare_arrows0

Ростоміри медичні

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertРостомір медичний РН настінний
950 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір медичний РН настінний
Ростомір медичний РН настіннийclose

Ростомір медичний РН настінний призначений для вимірювання росту пацієнта в положенні стоячи.Особливості:Основною відмінністю цього ростоміра є його установка на будь-яку вертикальну поверхню, що дозволяє економити місце в медичному кабінеті.Настінний ростомір складається з вертикальної стійки, яка кріпиться на стінку на фіксованій висоті за допомогою двох кронштейнів. На стійці рухомо встановлени..

В наличии
more_vertРостомір медичний РП підлоговий
1570 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір медичний РП підлоговий
Ростомір медичний РП підлоговийclose

Ростомір підлоговий РП призначений для вимірювання зростання пацієнта в положенні стоячи.Особливості:Простота та легкість використання роблять ростомір РП найбільш оптимальним рішенням для оснащення медичних кабінетів.Ростомер є металевим каркасом, пофарбованим порошковою фарбою з майданчиком для ніг пацієнта і рухомим рівнем на вертикальній металевій стійці.Ростомір має розбірну конструкцію.Майда..

В наличии
more_vertРостомір медичний РПв підлоговий з вагами на вибір (механічні, електронні)
Ростомір медичний РПв підлоговий з вагами на вибір (механічні, електронні)close

Ростомір з вагами РПв призначений для вимірювання росту та ваги пацієнта у положенні стоячи.Особливості:Поєднання двох процедур у медичних кабінетах дозволяє досягти економії місця та часу їх проведення та робить вибір даного ростомера пріоритетним для кабінетів з обмеженим вільним простором.Ростомір являє собою металевий каркас із встановленим на ньому майданчиком, що відкидається, з ламінованого..

В наличии
more_vertРостомір медичний РС “сидячи-стоя”
2250 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір медичний РС “сидячи-стоя”
Ростомір медичний РС “сидячи-стоя”close

Ростомер РС призначений для вимірювання зростання у пацієнта в положенні сидячи та стоячи.Для вимірювання зростання в положенні сидячи використовується відкидне сидіння, яке необхідно прибрати для вимірювання зростання пацієнта в положенні стоячи.Особливості:Ростомір являє собою металевий каркас з майданчиком з ламінованої ДСП, для вимірювання росту пацієнта в положенні стоячи, і сидіння, що відки..

В наличии
more_vertРостомір Viola РМ-1
1500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір Viola РМ-1
Ростомір Viola РМ-1close

Прилад для вимірювання росту людини, який отримав широке використання в медичних та освітніх установах.Особливості:Стійка виконана з профільної труби 30х15мм, пофарбована методом порошкового фарбування, має підставку для ніг, з ламінованого ДСП.Максимальна висота, на якій встановлюється рулетка-зростомір, дорівнює 2,2 м. Для вимірювання росту, пацієнт стає на підставку, пересувний бігунок рулетки ..

В наличии
more_vertРостомір дитячий РД
2850 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір дитячий РД
Ростомір дитячий РДclose

Ростомір дитячий РД використовується в дитячих кабінетах для вимірювання росту немовлят.Особливості: Він являє собою корпус, виконаний з ламінованого ДСП, в якому встановлений рухливий упор.На бічній стінці ростоміра закріплена лінійка для вимірювання росту. Простота конструкції і легкість використання дозволяють використовувати зростомір у всіх дитячих лікувальних установах.Габаритні розміри РД: ..

В наличии
more_vertРостомір дитячий РД
2630 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір дитячий РД
Ростомір дитячий РДclose

Ростомір дитячий РД використовується в дитячих кабінетах для вимірювання росту немовлят. Він являє собою корпус, виконаний з ламінованого ДСП, в якому встановлений рухливий упор. Особливості:На бічній стінці ростоміра закріплена лінійка для вимірювання росту.Простота конструкції і легкість використання дозволяють використовувати зростомір у всіх дитячих лікувальних установах.Габаритні розміри РД: ..

В наличии
more_vertРостомір підлоговий РМ-П
1700 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір підлоговий РМ-П
Ростомір підлоговий РМ-Пclose

Призначений для використання в медичних закладах і служить для вимірювання росту пацієнтів.Особливості: Складається з металевої рами і стійки з полімерним покриттям, підставки з ДСП, обтягнутою вінілісшкірою, і пересувного пластикового рівня.Виробляється в чотирьох кольорах - синій, бежевий, салатовий, сірий...

В наличии
more_vertРостомір підлоговий РМ-П-Вм
2700 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір підлоговий РМ-П-Вм
Ростомір підлоговий РМ-П-Вмclose

Призначений для використання в медичних закладах і служить для вимірювання росту пацієнтів.Особливості:Складається з металевих рами і стійки з полімерним покриттям, підставки з ДСП, обтягнутою вінілісшкірою, на яку встановлюються ваги, і пересувного пластикового рівня.Виробляється в чотирьох кольорах - синій, бежевий, салатовий, сірий.Може комплектуватися як механічними, так і електронними вагами...

В наличии
more_vertРостомір підлоговий РП
1650 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір підлоговий РП
Ростомір підлоговий РПclose

Ростомір підлоговий РП призначений для вимірювання зросту у пацієнта в положенні стоячи. Особливості:Простота і легкість використання роблять ростомір РП найбільш оптимальним рішенням для оснащення медичних кабінетів. Зростомір являє собою металевий каркас, пофарбований порошковою фарбою з майданчиком для ніг пацієнта і рухомим рівнем на вертикальній металевій стійці.  Характеристики: П..

В наличии
more_vertРостомір підлоговий з механічними вагами РПВ
2920 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір підлоговий з механічними вагами РПВ
Ростомір підлоговий з механічними вагами РПВclose

Ростомір з механічними вагами РПВ призначений для вимірювання зросту і ваги пацієнта в положенні стоячи. Поєднання двох процедур в медичних кабінетах дозволяє досягти економії місця і часу їх проведення і робить вибір даного ростоміра пріоритетним для кабінетів з обмеженим вільним простором.  Особливості: Ростомір являє собою металевий каркас з встановленої на ньому відкидається майданч..

В наличии
more_vertРостомір підлоговий з електронними вагами РПВе-2000
3210 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір підлоговий з електронними вагами РПВе-2000
Ростомір підлоговий з електронними вагами РПВе-2000close

Ростомір з електронними вагами РПВе-2000 призначений для вимірювання зросту і ваги пацієнта в положенні стоячи. Поєднання двох процедур в медичних кабінетах дозволяє досягти економії місця і часу їх проведення і робить вибір даного ростоміра пріоритетним для кабінетів з обмеженим вільним простором.Особливості:Ростомір з електронними вагами РПВе-200 являє собою металевий каркас з встановленої на нь..

В наличии
more_vertРостомір настінний РН-2000
995 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір настінний РН-2000
Ростомір настінний РН-2000close

Ростомір настінний РН-2000 призначений для вимірювання зросту у пацієнта в положенні стоячи. Основною відмінною рисою даного ростоміра є його установка на будь-яку вертикальну поверхню, що дозволяє економити місце в медичному кабінеті.Особливості:Ростомір настінний РН-2000 складається з вертикальної стійки, яка кріпиться на стінку на фіксованій висоті за допомогою двох кронштейнів.На стійці р..

В наличии
more_vertРостомір РД basis дитячий
2530 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір РД basis дитячий
Ростомір РД basis дитячийclose

Ростомір дитячий РД використовується в дитячих кабінетах для вимірювання росту немовлят.Особливості: Він являє собою корпус, виконаний з ламінованого ДСП, в якому встановлений рухливий упор.На бічній стінці ростоміра закріплена лінійка для вимірювання росту.Простота конструкції і легкість використання дозволяють використовувати зростомір у всіх дитячих лікувальних установах.Габаритні розміри РД: 8..

В наличии
more_vertРостомір "сидячи-стоячи" РС
2380 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ростомір "сидячи-стоячи" РС
Ростомір "сидячи-стоячи" РСclose

Зростомір РС призначений для вимірювання зросту у пацієнта в положенні сидячи і стоячи. Особливості:Для вимірювання росту в положенні сидячи використовується відкидне сидіння, яке необхідно прибрати для вимірювання росту пацієнта в положенні стоячи.   Ростомір РС являє собою металевий каркас з майданчиком з ДСП, оббитих дерматином для вимірювання росту пацієнта в положенні стоячи, і від..

Види та особливості ростомірів для медичних установ

До переліку базового медичного обладнання ростоміри входять обов'язково. Вони використовуються терапевтами та педіатрами, пристрій також можна зустріти у шкільних та дошкільних освітніх закладах, оздоровчих центрах та спортивних центрах.

Необхідно відповідально підійти до вибору, адже медичний ростомір визначає найважливіший анатомічний параметр людини. За зростанням та вагою розраховується дозування препарату та рівень фізичних навантажень, призначається лікувальна дієта та реабілітаційні процедури. Сьогодні на ринку представлена величезна кількість моделей, тому можливо підібрати пристрій для будь-яких цілей та завдань.

Класифікація медичного обладнання

Ростоміри медичні класифікуються за принципом роботи, призначенням, матеріалами виробництва та функціональністю. Класичні моделі вимірюють лише зростання у вертикальному положенні. Більш функціональні пристрої дозволяють визначати параметри у положенні стоячи та сидячи. Ростоміри для новонароджених використовуються педіатрами та мають особливу конструкцію.

Для сучасної клініки чи оздоровчого центру рекомендується купити ростомір із вбудованими вагами, а також стійки для приладів та кардіографів. Це дозволить прискорити процес збирання медичних даних та скоротити витрати на придбання спеціального обладнання.

Асортимент компанії «Медтехнології»

У каталозі представлені такі види ростомірів:

  • настінні та підлогові;
  • з механічними та електричними вагами;
  • для дітей та дорослих;
  • ростоміри «сидячи-стоячи».

На поверхню пристроїв нанесене спеціальне покриття, яке захищає від негативного впливу навколишнього середовища. Пропонуємо купити ростомір у Києві, який легко експлуатується та дезінфікується.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок