Медтехнологии
compare_arrows0

Шафи для підтримки стерильності

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertШафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-С
10050 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-С
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-Сclose

Шафа медична з бактерицидною лампою ШМБ 8-С   була розроблена та виготовлена, базуючись на запитах ринку, спеціально для оснащення кабінета стоматолога, майстра манікюру або перукаря.  Призначена для асептичного зберігання  медичного інструментарію та матеріалів (окрім пластикових), що попередньо пройшли дезінфекцію та стерилізацію, в умовах, що виключають вторинну контамінацію..

В наличии
more_vertШафа медична для ендоскопів ШМБ 15-Е
19400 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична для ендоскопів ШМБ 15-Е
Шафа медична для ендоскопів ШМБ 15-Еclose

Шафа медичний ШМБ 15-Е призначений для підтримки стерильності гнучких бронхоскопів і ларингоскопів.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram, ультрафіолетове випромінювання яких робить стерильним повітря, в якому знаходиться обладнання, і забезпечує його асептичне зберігання в умовах, що виключають вторинну контамінацію ..

В наличии
more_vertШафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Е
20100 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Е
Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Еclose

Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Е призначений для підтримки стерильності гастрофіброскопії, дуоденофіброскопов, дихальних контурів від ШВЛ і наркозних апаратів.Шафи встановлюють в кабінетах ендоскопії, маніпуляційних кабінетах лікувальних установ, де проводяться ендоскопічні дослідження, а також в хірургічних відділеннях і реанімаційних.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання..

В наличии
more_vertШафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Ек
20450 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Ек
Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Екclose

Шафа медичний ШМБ 30-Ек призначені для підтримки стерильності колоноскопія.Шафи встановлюють в кабінетах ендоскопії, маніпуляційних кабінетах лікувальних установ, де проводяться ендоскопічні дослідження.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram, ультрафіолетове випромінювання яких робить стерильним повітря, в якому знахо..

В наличии
more_vertШафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15
19450 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15close

Шафа медичний ШМБ 15 призначений для підтримки стерильності великої кількості медичного інструментарію і матеріалів (крім пластикових), знаходять широке застосування в операційних, перев'язувальних, оглядових і т. Д.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram, ультрафіолетове випромінювання яких робить стерильним повітря, ..

В наличии
more_vertШафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15-1
15000 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15-1
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15-1close

Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15-1 - призначений для підтримки стерильності і зберігання медичного інструменту і матеріалів. Знаходить широке застосування в операційних, перев'язувальних, оглядових і т. Д.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram. Ультрафіолетове випромінювання бактерицидних ламп робить стери..

В наличии
more_vertШафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 30
24200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 30
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 30close

Шафа медичний ШМБ 30 призначений для підтримки стерильності великої кількості медичного інструментарію і матеріалів (крім пластикових).Знаходить широке застосування в операційних, перев'язувальних, оглядових і т. Д.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram.Ультрафіолетове випромінювання бактерицидних ламп робить стерильн..

В наличии
more_vertШафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8
7350 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8close

Шафа медичний ШМБ-8 призначений для підтримки стерильності невеликої кількості медичного інструментарію і матеріалів (крім пластикових), є дуже популярною серед стоматологів завдяки компактним розмірам і хорошій місткості. Може застосовуватися в операційних, перев'язувальних і т. Д. Незамінний в приміщеннях з обмеженою площею.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних б..

В наличии
more_vertШафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-1
11450 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-1
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-1close

Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-1 - призначений для підтримки стерильності і зберігання медичного інструментарію і матеріалів.Знаходить широке застосування в стоматологічних кабінетах, операційних, перев'язувальних, оглядових і т. Д.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram.Уультрафіолетовое випромінювання ба..

В наличии
more_vertШафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-2
15800 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-2
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-2close

Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-2 призначений для підтримки стерильності медичного інструментарію і матеріалів. Знаходить широке застосування в операційних, перев'язувальних, оглядових і т. Д.Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram. Ультрафіолетове випромінювання бактерицидних ламп робить стерильним повітря..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок