compare_arrows0

Шафи матеріальні

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertШафа матеріальний ШД-М (аптечка)
1090 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Шафа матеріальний ШД-М (аптечка)close

Шафа матеріальний ШД-М - шафа полегшеної конструкції з алюмінієвих і металокомпозитних матеріалів з однією полицею.Шафа-аптечка ШД-М використовується для зберігання медикаментів, перев'язувального матеріалу, лікарських препаратів. Виготовлена з алюмінієвих і металокомпозитних матеріалів, полегшена конструкція, одна полиця (регульована по висоті) і петлі кріплення до стіни. Може використовуватися я..

В наличии
more_vertШафа матеріальний ШМА-1
13100 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Шафа матеріальний ШМА-1close

Шафа матеріальний Шма-1 призначений для зберігання медикаментів, перев'язувального матеріалу, лікарських препаратів, інструменту, спецодягу медичного персоналуШма-1-Шафи являє собою металеву зварену конструкцію з листового металу (1 мм), який встановлюється підставу з профільної труби 20х20 мм.-Шафа 4-х секційний, з двома дверима-шафа має чотири знімні металеві полки-Відстань між полицями 440 мм (..

В наличии
more_vertШафа матеріальний Шма-2
7530 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Шафа матеріальний Шма-2close

Шафи матеріальні Шма-2Шафи матеріальні призначені для зберігання медикаментів, перев'язувального матеріалу, лікарських препаратів, інструменту, спецодягу медичного персоналу.Шма-2-Шафи має чотири знімні металеві полки-Відстань між полицями 440 мм (нижня полиця) і 360 мм (середня і верхня полки)-Шафи являє собою металеву зварену конструкцію з листового металу (1 мм), який встановлюється підставу з ..

В наличии
more_vertШафа матеріальний Шма-3
4820 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Шафа матеріальний Шма-3close

Шафа матеріальний Шма-3 призначений для зберігання медикаментів, перев'язувального матеріалу, лікарських препаратів, інструменту, спецодягу медичного персоналу.Шма-3-Шафи являє собою металеву зварену конструкцію з листового металу (1мм), який встановлюється підставу з профільної труби 20х20 мм-Підвісні конструкція з петлями для кріплення на стіну-Шафи трисекційний, однокамерний-Шафи має дві знімні..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок