Медтехнологии
compare_arrows0

Медичні стійки

Медичні стійки використовуються в будь-якій лікарні. При виборі такого обладнання слід звертати увагу на якість матеріалу і основне призначення. Крім того, не слід забувати про бренд, так як від цього критерію багато в чому залежить довговічність і надійність виробів. Якісна конструкція повинна з легкістю витримувати передбачену навантаження і вільно пересуватися по кабінетах.

Різновиди медичний стійок

Стійки медичні відрізняються методом установки, конструкцією і призначенням. Їх умовно можна розділити на три види:

 1. Для крапельниць.

 2. Для пробірок.

 3. Для таких апаратів, як відсмоктувачі, инсуффляторы, монітори.

Кожна різновид відрізняється своїми особливостями – вантажопідйомністю, підставою, конструкцією стійки. Також відрізняються методи пересування і матеріали.

Призначення лабораторних виробів – медична посуд, що забезпечує порядок у кабінеті. Інфузійні пристрої призначені для тривалого введення розчинів та бувають складними, стаціонарними, настільними, настінними і підлоговими.

Штативи відрізняються широким функціоналом, посиленими колесами і опорною частиною. Вони можуть містити столики навісного типу з регульованою висотою. У такому обладнанні часто передбачені USB-роз'єми і розетки для підключення додаткових апаратів.

Особливості медичних стійок

Дана конструкція являє собою стелаж, де можна розмістити медичне та діагностичне обладнання, прилади, перев'язувальний матеріал та медикаменти.
До особливостей стійок слід віднести:

 • висувні ящики різного призначення;

 • відкриті полиці;

 • вертикальна система рівнів;

 • можливість установки додаткової полиці.


Конструкція відрізняється хорошою ергономікою, всі ящики і полиці виконані без гострих кутів. Є можливість підібрати найбільш підходящий колір стійки, яка буде гармонійно вписуватися в навколишній простір.

Меблі має високі характеристики експлуатації, за нею не потрібен складний догляд. Верхнє полімерне покриття можна обробляти дезінфікуючими і хлористими засобами. Матеріал не схильний до корозії.

М'який хід і максимальну мобільність забезпечують прогумовані широкі колеса. Також вони відповідають за надійну стійкість конструкції.

Можливості медичних стійок

 1. Мобільні моделі мають колеса і стоянкові гальма. Кількість опор з квадратного і круглого профілю можна змінювати від трьох до п'яти штук. Поліуретанові заглушки на опорах запобігають дряпання підлоги.

 2. Більш дорогі варіанти виконуються з нержавійки з хромованим покриттям, що забезпечує цікавий дизайн.

 3. Одна стійка може обслуговувати відразу двох пацієнтів. Пристрій обладнується флаконодержателями і гачками в кількості 2-6 штук.

 4. Медичні стійки можуть підлаштовуватися під висоту ліжок, вони безпечні, зручні і функціональні.


Медичні стійки в Медтехнологиях»

Ми пропонуємо стійки медичні різного призначення з якісних матеріалів і за доступною ціною. На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент спеціалізованого обладнання. Всі товари мають сертифікат якості і зарекомендували свою надійність довговічною службою.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок