compare_arrows0

Стійки для приборів

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertСтійка для приладів СТП-3
6220 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стійка для приладів СТП-3close

Стійки використовують для розміщення медичного обладнання.Конструктивно стійка являє собою зварену конструкцію з металевого профілю з привареними полками.Всі металеві частини пофарбовані методом порошкового фарбування, що забезпечує корозійну стійкість і стійкість до будь-яких видів дезінфекції, дозволеним в медичних установах.Стійка оснащена блоком з 3-х електричних розеток з мережевим фільтром, ..

В наличии
more_vertСтійка для приладів СТП-6
6500 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стійка для приладів СТП-6close

Стійки використовують для розміщення медичного обладнання.Конструктивно стенд є суцільнозварну конструкцію з металевого профілю з привареними рамками для полиць. Полички знімні і виготовлені з нержавіючої сталі.Стійка оснащена блоком з 3-х електричних розеток з мережевим фільтром і шнуром, довжиною 1,8 м.Для зручності переміщення, стійка обладнана 4-ма колесами, два з яких з гальмівною системою.Те..

В наличии
more_vertСтійки для приладів СТП-1
4415 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стійки для приладів СТП-1close

Стійки використовують для розміщення медичного обладнання.Конструктивно стенд є суцільнозварну конструкцію з металевого профілю з привареними полками.Металеві частини пофарбовані методом порошкового фарбування, що забезпечує антикорозійну стійкість і стійкість до будь-яких видів дезінфекції, дозволеним в медичних установах.Стійка оснащена блоком з 3-х електричних розеток з мережевим фільтром, шнур..

Нет в наличии
more_vertПідставка під термостат (ГП, ШСС) ПГП
3265 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Підставка під термостат (ГП, ШСС) ПГПclose

Підставка ПГП призначена для розміщення великогабаритних апаратів таких як: термостат, ДП, ШСС і використовується в лабораторіях і стерилізаційних приміщеннях.Каркас підставки виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою фарбою. Підставка ПГП має дві полиці і встановлена на чотири опори.Габаритні розміри ПГП: 755х705х825 мм.Основні атрибутиВиробник ЗаповітКраїна виробникУкраї..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок