Медтехнологии
compare_arrows0

Стійки ендоскопічні

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertСтійка ендоскопічна СТ-Ея
14500 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка ендоскопічна СТ-Ея
Стійка ендоскопічна СТ-Еяclose

Стійка ендоскопічна СТ-Ея призначена для розміщення на ній приладів, обладнання та витратних матеріалів.Особливості:Стійка складається з розбірного металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на чотири колісні опори з гальмами.У нижній частині каркаса розташовується ящик, над яким розташовані шість металевих полиць. Відстань між полицями можна змінювати з кроком 50 мм.Додатково стійка..

В наличии
more_vertСтійка ендоскопічна СТЕ-1
31700 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка ендоскопічна СТЕ-1
Стійка ендоскопічна СТЕ-1close

Призначена для розміщення і транспортування відеоендоскопічних обладнання.Особливості:Конструктивно стійка являє собою конструкцію з алюмінієвого профілю (45/90 мм), яка розміщується на 4-х самооріентірованих колесах Ø120 мм, два з яких з гальмівною системою.Стійка обладнана 4-ма полками (440/340 мм), які регулюються по висоті.Полички мають захисні бортики (10 мм), щоб уникнути випадкового падіння..

В наличии
more_vertСтійка ендоскопічна СТЕ-2
34990 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка ендоскопічна СТЕ-2
Стійка ендоскопічна СТЕ-2close

Призначена для розміщення і транспортування відеоендоскопічних обладнання. Особливості:Конструктивно стійка являє собою конструкцію з алюмінієвого профілю (45/90 мм), яка размешена на 4-х самооріентірованих колесах Ø120 мм, два з яких з гальмівною системою.Стійка обладнана 4-ма полками (550/450 мм), які регулюються по висоті. Полички мають захисні бортики (10 мм), щоб уникнути випадкового падіння ..

В наличии
more_vertСтійка ендоскопічна СТЕ-5
27050 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка ендоскопічна СТЕ-5
Стійка ендоскопічна СТЕ-5close

Призначена для розміщення і транспортування відеоендоскопічних обладнання.Особливості: Конструкція виготовлена повністю з металу, що забезпечує надійність і довговічність експлуатації стійки.Порошкове фарбування забезпечує гігієнічність і стійкість до стерилізаційним матеріалами (дезінфекції).Каркас стійки розміщується на 4-х самопозиціонується колесах (діаметром 100 мм), два з яких, з гальмівною ..

В наличии
more_vertСтійка ендоскопічна СТЕ-6
22850 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка ендоскопічна СТЕ-6
Стійка ендоскопічна СТЕ-6close

Призначена для розміщення і транспортування відеоендоскопічних обладнання. Особливості:Конструкція виготовлена повністю з металу, що забезпечує надійність і довговічність експлуатації стійки.Порошкове фарбування забезпечує гігієнічність і стійкість до стерилізаційним матеріалами (дезінфекції).Каркас стійки розміщується на 4-х самопозиціонується колесах (діаметром 100 мм), два з яких з гальмівною с..

Нет в наличии
more_vertСтійка ендоскопічна ЕП-1
11470 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка ендоскопічна ЕП-1
Стійка ендоскопічна ЕП-1close

Стійка ендоскопічна ЕП-1 призначена для розміщення ендоскопічного обладнання при проведенні ендоскопічних досліджень. Конструкція стійки ЕП-1 дозволяє надійно зафіксувати шланг і утримувач ендоскопа, а також самі апарати.Найменування товаруСтійка ендоскопічна ЕП-1Габарити:Габаритні розміри зібраного вироби під745 * 580 * 1900..

Вопросы о категории Стійки ендоскопічні
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок