compare_arrows0

Стійки лапароскопічні

  • Сортувати
    Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertСтійка лапароскопічна СТЛ-1
8950 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стійка лапароскопічна СТЛ-1close

Конструктивно стенд є розбірну конструкцію з металевого профільної труби 60х30 мм з полками.Полки пластикові на металевій підкладці, з невеликими бортиками, які захищають прилади від падіння.Розмір полиць 410 мм х 310 мм. Стійка встановлена на 4-х самоорієнтуються колесах (діаметром 50 мм), 2 з яких оснащені гальмівною системою.Система електричного живлення складається з чотирьох розеток з мережев..

В наличии
more_vertСтійка лапароскопічна СТЛ-2
10240 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стійка лапароскопічна СТЛ-2close

Конструктивно стійка являє собою конструкцію з металевого профілю 60х30 мм з полками і відділом з висувними ящиками.Полки пластикові на металевій підкладці, з невеликими бортиками, які захищають прилади від падіння.Розмір полиць 410 мм х 310 мм. Стійка встановлена на 4-х самопозиціонується колесах (діаметром 50 мм), 2 з яких оснащені гальмівною системою.Система електричного живлення складається з ..

Нет в наличии
more_vertСтійка лапороскопіческой ЛАП-1
8500 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стійка лапороскопіческой ЛАП-1close

Стійка лапароскопічна лап-1 призначена для розміщення діагностичного обладнання, приладів, інструментів. Стійка лапароскопічна лап-1 виготовляється з конструкційної сталі, пофарбованої порошковою фарбою, що дозволяє проводити дезінфекційну обробку стійки, також вона встановлена на апаратні колеса.Ідеально підходить для використання в операційних, лікувально-оглядових кабінетах. Виготовляється стій..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок