Медтехнологии
compare_arrows0

Стійки лапароскопічні

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertСтійка лапароскопічна СТЛ-1
12100 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка лапароскопічна СТЛ-1
Стійка лапароскопічна СТЛ-1close

Особливості:Конструктивно стенд є розбірну конструкцію з металевого профільної труби 60х30 мм з полками.Полки пластикові на металевій підкладці, з невеликими бортиками, які захищають прилади від падіння. Стійка встановлена на 4-х самоорієнтуються колесах (діаметром 50 мм), 2 з яких оснащені гальмівною системою.Система електричного живлення складається з чотирьох розеток з мережевим фільтром і..

В наличии
more_vertСтійка лапароскопічна СТЛ-2
13980 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка лапароскопічна СТЛ-2
Стійка лапароскопічна СТЛ-2close

Особливості:Конструктивно стійка являє собою конструкцію з металевого профілю 60х30 мм з полками і відділом з висувними ящиками.Полки пластикові на металевій підкладці, з невеликими бортиками, які захищають прилади від падіння.Стійка встановлена на 4-х самопозиціонується колесах (діаметром 50 мм), 2 з яких оснащені гальмівною системою.Система електричного живлення складається з чотирьох розеток з ..

Нет в наличии
more_vertСтійка лапороскопіческой ЛАП-1
9775 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Стійка лапороскопіческой ЛАП-1
Стійка лапороскопіческой ЛАП-1close

Стійка лапароскопічна лап-1 призначена для розміщення діагностичного обладнання, приладів, інструментів. Стійка лапароскопічна лап-1 виготовляється з конструкційної сталі, пофарбованої порошковою фарбою, що дозволяє проводити дезінфекційну обробку стійки, також вона встановлена на апаратні колеса.Ідеально підходить для використання в операційних, лікувально-оглядових кабінетах. Виготовляється стій..

Вопросы о категории Стійки лапароскопічні
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок