Медтехнологии
compare_arrows0

Тумби медичні

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertПриліжкова тумба OSD-9100-BS
8555 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Приліжкова тумба OSD-9100-BS
Приліжкова тумба OSD-9100-BSclose

ХарактеристикиМатеріал пластик + металГабаритні розміри: ГхШхВ, (см) 46 × 46 × 86Вага, (кг) 14,5ОсобливостіСтійка тумба з пластика з металевим каркасом.Функціональність: висувний столик, висувний ящик, два відсіки: закритий для речей і відкритий для взуття.Чотири колеса роблять тумбу мобільного, а два гальмівних фіксатора дозволяють зафіксувати її на місці.Бічні ручки можна використовувати для руш..

В наличии
more_vertТумба, OSD-AG03
4999 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумба, OSD-AG03
Тумба, OSD-AG03close

Тумба OSD-AG03 - прекрасно підходить в якості доповнення до медичних ліжок OSD. Тумба виготовлена з пластику і оснащена металевим каркасом. Місткі полиці і легко висувається ящик служать для зручності зберігання речей.Особливості:висувна полиця можна використовувати в ролі столика, в шухляді можна зберігати особисті речі або продукти.Вологостійка поверхня з ABS-пластика гарантує надійність і довго..

В наличии
more_vertСтолик-тумбочка приліжкова СТ-ТПП-2я
7100 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Столик-тумбочка приліжкова СТ-ТПП-2я
Столик-тумбочка приліжкова СТ-ТПП-2яclose

Столик-тумбочка приліжкова СТ-ТПП-2я призначений для розміщення і зберігання ліків, посуду, предметів гігієни і дрібних особистих речей хворого. Столик-тумбочка виконаний у вигляді металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на коліщатка з гальмами. Каркас оснащений відкидною полицею розміром 370х500 мм. У верхній частині каркаса встановлені два ящика. Над ящиками і в нижній частині к..

В наличии
more_vertТумбочка медична приліжкова OSD-1600V
6490 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка медична приліжкова OSD-1600V
Тумбочка медична приліжкова OSD-1600Vclose

Приліжкова функціональна тумба торгової марки OSD. Рекомендується як доповнення до медичних ліжок для зручності пацієнта і обслуговуючого персоналу. Підходить для зберігання речей пацієнтів, лікарських препаратів.Виконана з ламінованого ДСП, стійка до вологиВерхня висувна полиця може виконувати функцію столикаОдин контейнер чи дві полиці дозволяють оптимально розмістити речі пацієнтаВідсутність го..

В наличии
more_vertТумбочка медична ТМед-2
10135 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка медична ТМед-2
Тумбочка медична ТМед-2close

Корпус тумбочки встановлений на хромовану 5-променеву основу з здвоєними самопозиціонується колесами O 50 мм. Корпус виготовлений з алюмінієвого профілю і металокомпозитних панелей. Тумбочка обладнана 4-ма висувними ящиками, що висуваються на телескопічних направляючих. Ящики виготовлені таким чином, що пластикову ємність можна виймати для санітарної обробки. Модель TMed-2 Довжина,..

В наличии
more_vertТумбочка медична ТМед-3
7830 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка медична ТМед-3
Тумбочка медична ТМед-3close

Корпус тумбочки встановлений на 4-х ніжках. Корпус виготовлений з алюмінієвого профілю і металокомпозитних панелей. Тумбочка обладнана 3-ма висувними ящиками, що висуваються на телескопічних направляючих. Ящики виготовлені таким чином, що пластикову ємність можна виймати для санітарної обробки.   Технічні характеристики Модель: ТМед-3 Довжина: 630 мм Ширина: 450..

В наличии
more_vertТумбочка приліжкова ТП-Р
4200 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка приліжкова ТП-Р
Тумбочка приліжкова ТП-Рclose

Тумбочка призначена для розміщення і зберігання ліків, посуду, предметів гігієни і дрібних особистих речей пацієнта. Тумбочка виконана у вигляді металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на роликові опори.Верхня частина виконана у вигляді закритої з 3-х сторін полички. Нижня частина виконана як шафка з дверцями, розділена металевою поличкою на 2 частини. Дверцята можна навішувати як..

В наличии
more_vertТумбочка приліжкова ТПЛ-1
3820 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка приліжкова ТПЛ-1
Тумбочка приліжкова ТПЛ-1close

Конструкція виготовляється з алюмінієвого профілю, пофарбованого методом порошкового фарбування і металокомпозитних панелей. ТПЛ-1 кардинально відрізняється від традиційних тумбочок, виготовлених з ДСП і має переваги: - гігієнічність - стійкість до вологому середовищі - невелика вага - функціональність - сучасний дизайн Під стільницею, для зручності користування, тумбочка має нішу. Усередин..

В наличии
more_vertТумбочка приліжкова ТПЛ-2
4600 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка приліжкова ТПЛ-2
Тумбочка приліжкова ТПЛ-2close

Конструкція виготовляється з алюмінієвого профілю, пофарбованого методом порошкового фарбування і металокомпозитних панелей, що в сукупності, забезпечує довговічність використання, гігієнічність вироби, стійкість до вологому середовищі і сучасний дизайн.Під стільницею, для зручності користування, тумбочка обладнана висувним ящиком на телескопічних направляючих. Усередині тумбочка обладнана поличко..

В наличии
more_vertТумбочка приліжкова ТПЛ-3
4410 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка приліжкова ТПЛ-3
Тумбочка приліжкова ТПЛ-3close

Конструкція виготовляється з алюмінієвого профілю, пофарбованого методом порошкового фарбування і металокомпозитних панелей, що в сукупності, забезпечує довговічність використання, гігієнічність вироби, стійкість до вологому середовищі і сучасний дизайн.Під стільницею, тумбочка обладнана нішею (закритою з трьох сторін). Усередині тумбочка обладнана поличкою, регульованою по висоті. Вся конструкція..

В наличии
more_vertТумбочка приліжкова ТПЛ-4
5745 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочка приліжкова ТПЛ-4
Тумбочка приліжкова ТПЛ-4close

Конструкція виготовляється з алюмінієвого профілю, пофарбованого методом порошкового фарбування і металокомпозитних панелей, що в сукупності, забезпечує довговічність використання, гігієнічність вироби, стійкість до вологому середовищі і сучасний дизайн.Над стільницею тумбочка обладнана рухомий поличкою із пластику на металевій основі (розмір 460/360 мм) з можливістю повороту на 180 ° і регулюванн..

В наличии
more_vertТумбочки медичні ТМед-1
10220 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Тумбочки медичні ТМед-1
Тумбочки медичні ТМед-1close

Корпус тумбочки встановлений на хромовану 5-променеву основу з подвійними самопозиціонується колесами O 50 мм.Корпус виготовлений з алюмінієвого профілю і металокомпозитних панелей.Тумбочка обладнана 3-ма висувними ящиками, що висуваються на телескопічних направляючих.Ящики виготовлені таким чином, що пластикову ємність можна виймати для санітарної обробки. МодельTMed-1Довжина, мм630Ширина, мм450В..

Тумби медичні: класифікація, призначення та особливості

До базового оснащення клінік, лікарень та лікувально-профілактичних центрів можна сміливо віднести тумбочки медичні приліжкові, які відрізняються багатофункціональністю і є обов'язковим атрибутом будь-якої медустанови. До якості та надійності цих меблів пред'являються особливо суворі вимоги. Важливо правильно підібрати модель, щоб створити комфорт для пацієнтів та оптимальні умови роботи для персоналу. При оснащенні кабінетів та палат вам також знадобляться оглядові та діагностичні кушетки, різні стійки та підставки.

Класифікація спеціалізованих меблів

У палатах пацієнтів та кабінетах лікаря медична тумбочка є базовими меблями. У ній зберігаються особисті речі, препарати, дезінфікуючі засоби та інструменти. Для окремих завдань та цілей використовуються мобільні моделі. А класична тумбочка медична приліжкова підійде для облаштування палат. Також виділяють такі види:

  • для інструментів та ліків;
  • палатні;
  • для медичного обладнання та апаратури;
  • стоматологічні;
  • для фізіотерапевтичних кабінетів.

Ціна тумбочки приліжкової медичної залежить від її функціональності та вартості матеріалів, що використовуються у виробництві.

Параметри вибору

При виборі моделі звертайте увагу на тип матеріалу, конструктивні особливості, функціональність, ступінь мобільності та покриття. Якісна тумбочка медична приліжкова повинна мати на поверхні шар, стійкий до дезінфікуючих засобів і механічних пошкоджень. Враховуйте також місце розміщення та призначення меблів. Компанія "Медтехнології" пропонує широкий асортимент моделей для будь-яких лікувально-профілактичних закладів.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок