Медтехнологии
compare_arrows0

Нейрохірургічні інструменти

Нейрохірургія є новою і досить прогресивною галуззю сучасної медицини. З її допомогою лікарі успішно борються з важкими патологіями, як вродженими, так і набутими.

До таких належать:

 1. Неправильне формування хребта.
 2. Порушення спинного мозку.
 3. Патології головного мозку (порушення кровообігу, пухлини різного характеру).

Інструментарій нейрохірурга

Це ціла група спецінструментів, які використовуються для оперативного втручання в периферичну і нервову системи людського організму. Одна з прогресивних медичних галузей має на увазі високий рівень професіоналізму від нейрохірургів. Однак домогтися бажаних результатів складно без якісних інструментів.

Компанія «Медтехнології» пропонує високоякісні нейрохірургічні інструменти, які дозволять провести навіть найскладніші операції.

Попит на такі вироби стрімко зростає, що призводить до збільшення кількості пропозицій. В такому різноманітті важливо не помилитися і купити дійсно хороший інструмент, який буде максимально гострим і підходити ідеально. Від стану медичних приладів може залежати навіть життя пацієнта.

Різновиди нейрохірургічних інструментів

Бувають ріжучі, затискні і прилади для розтину. Також є інструменти загального призначення і спеціальні, виготовлені для певного типу оперативного втручання.

Ось основні з них:

 1. Коловороти.
 2. Затискачі.
 3. Ножиці.
 4. Кусачки.
 5. Щипці.
 6. Шпателі
 7. Ранорозширювачі.

Будь-який з інструментів можна використовувати повторно завдяки тому, що виконані вони з титанового сплаву або високоякісної сталі. Зверху вироби покриваються спеціальним хромовим складом, який служить для захисту від швидкого псування. При взаємодії з різними розчинами метал не окислюється, що істотно продовжує термін служби. Попередньо прилади проходять ретельну стерилізацію.

Переваги нейрохірургічних інструментів:

 1. Висока якість металу.
 2. Зручний дизайн.
 3. Ідеальні ріжучі властивості.
 4. Прийнятна вартість.

Переваги компанії «Медтехнології»

Ми пропонуємо якісні нейрохірургічні інструменти за доступною ціною. Це стало можливим завдяки тому, що компанія співпрацює безпосередньо з виробником.

Основні наші переваги:

 1. Багаторічний досвід роботи на ринку медичного обладнання.
 2. Наявність сертифікатів якості на весь товар.
 3. Широка база задоволених клієнтів.
 4. Надання гарантії строком на рік.
 5. Продажі оптом і в роздріб.
 6. Зручна форма оплати.
 7. Наявність регулярних акцій, що дозволяють істотно заощадити.

З усіх питань вас готові проконсультувати наші кваліфіковані менеджери. Для зворотного зв'язку достатньо лише заповнити спеціальну онлайн-форму на сайті або зателефонувати за вказаними там же номерами телефонів. Вибирайте тільки якісні медичні інструменти та співпрацюйте з перевіреними постачальниками!

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT