compare_arrows0
В наявності
Опромінювач-рециркулятор бактерицидний ОРБ 2-15 "Фіолет 01"
Опромінювач-рециркулятор бактерицидний ОРБ 2-15 "Фіолет 01"
  • favorite_border
  • compare_arrows

Опромінювач-рециркулятор бактерицидний ОРБ 2-15 "Фіолет 01"


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Відгуків: 0
4090 грн
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline
Опромінювачі-рециркулятори бактерицидні працюють в присутності людей і призначені для знезараження повітря приміщень будь-яких категорій лікувально-профілактичних установ: операційні палати, палати інтенсивної терапії, кабінети лікарів, приміщення з підвищеним ризиком поширення захворювань, що передаються повітряно-крапельним і повітряним шляхом і ін. Принцип дії опромінювача-рециркулятора заснований на знезараженні повітря, що прокачується уздовж бактерицидних ламп, розташованих усередині корпусу опромінювача.
В опромінювач використовуються безозонову бактерицидні лампи низького тиску, максимумом випромінювання 253,4 нм. Термін служби ламп 9000 годин. Дане випромінювання є ефективним засобом санітарно-протиепідемічної обробки приміщень і найбільш ефективно при знищенні стафілококів, стрептококів, ентерококів, кишкової і дифтерійної, туберкульозної палички та ін. Використання бактерицидних опромінювачів незамінне при сезонних епідеміях багатьох інфекційних захворювань.

Основні переваги:
~ Немає необхідності залишати приміщення пацієнтам та медичному персоналу.
~ На відміну від облучателей відкритого типу рециркулятор дозволяють секономітьваше робочий час і більше уваги приділити пацієнтам.
~ Программатор дає можливість вибрати режим включень і відключень рециркулятора на 7 днів тижня, що повністю виключає людський фактор.
~ Бактерицидну випромінювання ламп, закритих корпусом рециркулятора, не робить шкідливого впливу (ультрафіолет руйнує полімери) на будь-які сучасні оздоблювальні матеріали, медичне обладнання, дорогі меблі і кімнатні рослини.
~ Опромінювачі-рециркулятори - це технічне обладнання, що додає солідність установі і при цьому гармонійно вписуються в дизайн.
Опромінювач-рециркулятор бактерицидний ОРБ 2-15 "Фіолет 01" - складається з корпусу, двох ламп, кабелю мережі, без програматора.

Характеристики:


Напруга мережі, В

220Частота мережі, Гц50Споживана потужність, Вт34Клас електробезпеки по
ГОСТ 12.2.025-7601 нСтупінь захисту від зовнішніх впливів ГОСТ 14254-80ІР 20Джерело випромінювання - лампа бактерицидна *TUV15Кількість ламп, шт.2Сумарний бактерицидний потік, Вт9,4Коефіцієнт використання бактерицидного потоку, Кф0,4Продуктивність, м3 / год36Термін служби лампи, ч9000вага, кг3,0
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок